Neler Yeni

Sonunda İnternetim Düzeldi!

Tremolo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Burak Akkaya
Evet orası öyle fakat turkcell kullanıyorum ve vdsl destekli modem yok bende turkcellden çıkarsam eğer hem modeme para vericem birde olurda internetim bozulursa tekrar turkcelle geçmem durumunda tekrar turkcelle geçmek zorunda kalıcam ve modemi boşu boşuna almış olucam bende geçmek istiyorum ama önümde böyle bir engel var 105tl 24mbps veriyorum
İşte hocam ben de müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim 250 lira ödemem gerekiyor 100 ünü milleni ödeyecek.bu arada hiç bekletmediler ilk başta WhatsApp dan yazdım direk cevap verdiler. Ama aklımda soru işaretleri olduğu için bir de aradım ve hemen bağladılar. Turknet beni 25 dj beklemişti üstelik cevap veren kişi neredeyse hiçbir şey bilmiyordu. Zaten bu yüzden birde yapa olmadığı için turknet e değil milleniye bakıyorum

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,479
İsim
Adem
İşte hocam ben de müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim 250 lira ödemem gerekiyor 100 ünü milleni ödeyecek.bu arada hiç bekletmediler ilk başta WhatsApp dan yazdım direk cevap verdiler. Ama aklımda soru işaretleri olduğu için bir de aradım ve hemen bağladılar. Turknet beni 25 dj beklemişti üstelik cevap veren kişi neredeyse hiçbir şey bilmiyordu. Zaten bu yüzden birde yapa olmadığı için turknet e değil milleniye bakıyorum
En azından millenicomun var diyebileceğimiz bir müşteri hizmetleri var turknetin hiç olmaması çok saçma

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mustafa Arıyer
ben bunun için türknetle kavga ediyorum 35mpbsnin 2 mpbs eksik veriyorsunuz diye

Tremolo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
Burak Akkaya
En azından millenicomun var diyebileceğimiz bir müşteri hizmetleri var turknetin hiç olmaması çok saçma
Hocam hep bir yerden bir yere yönlendiriyorlar ve neredeyse hiçbiri insan değil. En sonunda bir kadın çıktı. Bana 100 mbps ile 35 arasında neredeyse fark olmadığını söyledi. Ne diyeyim haa tamam falan dedim kapadım dayanamayıp :D 1 saatim boşuna gitti.

Top Bottom