Neler Yeni

Sosyal hayatım ile ilgili yardım istiyorum.

-cN4

80+ Bronze
Bilgi: Bugun sinifta arama yapildi 1 telefon 1 cakmak 1 sigara paketi cikti, sinif 10. LMAO.

morfinafk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ömer fenerci
Ben 10.sınıf öğrencisiyim (16) fakat sosyal hayatım biraz çalkantılı bunu biraz konuşmak istiyorum.
Öncelikle okul ve arkadaş ortamından konuşacağım:
Okulda 5 i kemik kadrodan 20 kişi (hepsi erkek) bir ortamımız var teneffüslerde 5-10 kişi takılıyoruz. Ben kemik kadrodanım yani geçen seneden beri birbirini iyi tanıyanlar ve bu 20 kişiyi toplayanlar arasındayım ( 2 şubeden yaklaşık 20 kişiyiz) fakat sorun şu ki ortamda bir kaç kişi manitacılık olaylarına giriyor ve sevgilileri oluyor fakat diğer erkekleri gören bizler de aynı arayışlar içine giriyoruz fakat başaramıyorum.
Erkek ortamında en iyi mizah yapan (gün içinde en fazla benim şakalarıma gülündüğü için söylüyorum egoistlik yapmak istemem :).) ve diğerlerinden farklı dış görünümüm ile tanınıyorum(sarı saç ve yeşil göz), hatta en iyi ilişkilere sahip adam da diyebilirim kendime çünkü o 20 kişilik grupta herkes birbiri ile samimi değil fakat ben öyleyim. Ancak iş karşı cins ile iletişime girmekse çok kötüyüm, daha önce bir kez biri ile sevgili oldum (kız beni seviyodu o yüzden olduk, açılmadım o açıldı kabul ettim sadece.) fakat hiç mesaj yazmadım çünkü ne yazacağımı bilmiyordum, kız da ilgisiz olduğumu veya onu sevmediğimi düşünüp ayrılmak istedi sadece kabul etim farklı bir şey diyemedim. ( Sanal alemde böyleyim gerçeği siz düşünün.)
Lütfen beni yanlış anlamayın arada aynaya geçip bakıyorum sorun dışarda mı içerde mi diye fakat buna kendiniz karar veremiyorsunuz . Arkadaş ortamında da yakışıklı çocuksun hiç yok mu kız işi falan diye dürtüyorlar, dediğim gibi erkeklerle çok rahat konuşabildiğimden gözünün içine baka baka yalan söyleyebiliyorum ve anlamıyorlar genelde( biliyorum iyi bir özellik değil bu), o yüzden ben de sorunun içimde olduğunu düşünüyorum.
Mesela agalar ortamında her türlü küfürü edebiliyorsunuz küfürlü cümleler fln ya da cümlenizin sonuna *** ekleyebiliyorsunuz ya da bir dediğine inanmadığınız zaman bi s*** git diyebiliyorsunuz fakat bunu kızların yüzüne söyleyemezsiniz. Bu argoları çıkarıp konuşmayı denedim fakat bu sefer de devlet dairesinde gibi hissettim kendimi çok resmi konuşuyordum. Bir kızla konuşurken mimiklerim hareket etmiyor ve çok belli ediyorum rol yaptığımı, yapmacık geliyor karşıdakine. Yani erkekler arasında kalpazan, yalancı, dolandırıcı olarak biliniyorum(diyelim ki) kızların karşısında ise sanki karşımdaki polismiş gibi hissediyorum yani
kılıktan kılığa giremiyorum bir çok ortamda bulundum hepsine adapte olabilirim fakat bir kız karşısında tüm yeteneklerimi kaybetmiş gibi hissediyorum sanki doğal halimdeymişim gibi ama doğal halimin nasıl olduğunu bile bilmiyorum.
İlkokulda ve Ortaokuldaki karşı cins ile arkadaş olarak iletişime geçmeye çalıştığım zamanları hatırlıyorum da o zaman arkadaşlar tarafından alay konusu edildiğimi fark ettim ve karşı cins ile iletişimi kesip tamamen odun olmuştum.
Not olarak ego yapmıyorum, kendime yakışıklı demiyorum veya mizahşör ama arkadaşlarım öyle olduğumu düşünüyor.
Hala inanıyorum bende birini bulacağım fakat nasıl bulacağım yardım ederseniz çok mutlu olurum.
Şimdiden herkese iyi forumlar.
sadece erkeklerin yanında nasılsan kızlarrın yanında da aynısı ol küfür et çekinme onlarda ediyor çünkü ve hep gül doğal ol ama en önemlisi kendin ol

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,675
Üyeler
156,370
Son üye
yuusfk
Top Bottom