Neler Yeni

Yardım Soundcore Life Q20 nasıl 3000 TL ye değer mi?

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Furkan
Bütçe
3000
2-3K arası bir bütçem var sizce bu kulaklık almaya değer mi telefon için alıyorum.
Bunu alma şunu al dediğiniz kulaklık varsa önerilere açığım. Kulak üstü olursa daha iyi olur

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Toprak

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz daha çıkıp bunu alsanız daha iyi olur
Özellik farkları ne arasındaki değer mi aradaki farka

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,483
İsim
Emir
q30 ile q35 arasında 1.5k lık fark yok.Q30 kullanıyorum.Gayet memnunum bu sene aldım.Önceden q10 kullanıyordum.Bİr sorun varsa cevaplayabilirm

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Furkan
q30 ile q35 arasında 1.5k lık fark yok.Q30 kullanıyorum.Gayet memnunum bu sene aldım.Önceden q10 kullanıyordum.Bİr sorun varsa cevaplayabilirm
Q45 nasıl hocam kulaklık başarısı olarak baya kullanmissiniz yorum alabilir miyim ben telefonla beraber kullanicam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Q45 nasıl hocam kulaklık başarısı olarak baya kullanmissiniz yorum alabilir miyim ben telefonla beraber kullanicam
Kullandığınız modelleride açıklayabilirmisiniz ses kalitesi gürültü engellemesi nasıl mikrofonu nasıl veya şarjı ne kadar gidiyor

Son düzenleme:

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,483
İsim
Emir
Fiyata göre rakipsiz sanırım.Ben anker q10u 2021 kasım ayında almıstım ve birkaç ay önce değiştirdim.Dayanıklılık olarak bana mısın demedi.Şiddetli yağmurlu havalarda kullandım hiçbir sorun çıkarmadı.Birkaç kez de düşürmüştüm.Çok nadirde olsa bir bağlantı sorunu mu ne oluyordu kendi kendine reset atıyordu fakat dediğim gibi çok nadir ve q30 a geçince böyle bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.Ses performansına zaten laf yok.Ben şahsen sahne performansını beğeniyorum.Sponsor olsalar bu kadar övmezdim.

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Furkan
Fiyata göre rakipsiz sanırım.Ben anker q10u 2021 kasım ayında almıstım ve birkaç ay önce değiştirdim.Dayanıklılık olarak bana mısın demedi.Şiddetli yağmurlu havalarda kullandım hiçbir sorun çıkarmadı.Birkaç kez de düşürmüştüm.Çok nadirde olsa bir bağlantı sorunu mu ne oluyordu kendi kendine reset atıyordu fakat dediğim gibi çok nadir ve q30 a geçince böyle bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.Ses performansına zaten laf yok.Ben şahsen sahne performansını beğeniyorum.Sponsor olsalar bu kadar övmezdim.
Genel olarak çok ovuyorlar zaten ondan dolayı bunu seçtim
Q45 ini alayim mi peki sanırım o bütçelere cikabilirim

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Batuhan Divrik

Kullandığınız modelleride açıklayabilirmisiniz ses kalitesi gürültü engellemesi nasıl mikrofonu nasıl veya şarjı ne kadar gidiyor
Bu kulaklıkları alırken deri ped olduğu için yazın kullandığınızda aşırı terletme yapacağını bilerek de almanız gerekiyor ben q30 kullanmıştım sırf bu terletme yüzünden sattım.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,483
İsim
Emir
Genel olarak çok ovuyorlar zaten ondan dolayı bunu seçtim
Q45 ini alayim mi peki sanırım o bütçelere cikabilirim
Q30 da yeterli olur diye düşünüyorum eğer bütcem var derseniz alabilirsiniz fakat ailenize aldiriyorsaniz durumu belirtip ona göre seçim yaptırın

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Toprak

q45 aktif olarak kullanıyorum ses kalitesi vs gerçekten çok iyi. anc si de harika. q35 ile aralrındaki farklar q45 in tasarımı biraz daha iyi, padleri ve ancsi daha iyi. ses kalitesi olarak pek bi fark yok. bide q35 te dokunmatik yüzey var. 800 liarlık farka değecek pek bir şey yok sanırım. yerinizde olsam q35 alırdım.

aklınızda sorular var ise q45 ile alakalı cevaplayabilirm

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Faruk
2-3K arası bir bütçem var sizce bu kulaklık almaya değer mi telefon için alıyorum.
Bunu alma şunu al dediğiniz kulaklık varsa önerilere açığım. Kulak üstü olursa daha iyi olur
amazona gir sony ch720n al geç anker alma iki markayı da denedim sony kalitesi zaten tartışılmaz

ANtiQ08

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Furkan
q45 aktif olarak kullanıyorum ses kalitesi vs gerçekten çok iyi. anc si de harika. q35 ile aralrındaki farklar q45 in tasarımı biraz daha iyi, padleri ve ancsi daha iyi. ses kalitesi olarak pek bi fark yok. bide q35 te dokunmatik yüzey var. 800 liarlık farka değecek pek bir şey yok sanırım. yerinizde olsam q35 alırdım.

aklınızda sorular var ise q45 ile alakalı cevaplayabilirm
Beğendiğiniz beğenmediğiniz yönleri neler ben q45 i beğendim tasarım olarak vs

Q30 da yeterli olur diye düşünüyorum eğer bütcem var derseniz alabilirsiniz fakat ailenize aldiriyorsaniz durumu belirtip ona göre seçim yaptırın
Kendim Alacam çalışıyorum zatwn

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
Toprak
Beğendiğiniz beğenmediğiniz yönleri neler ben q45 i beğendim tasarım olarak vs

Kendim Alacam çalışıyorum zatwn
beğenmediğim tek yanı deri pad olabilir. ter yapıyor ama ancli bir kulaklıkta mecbur. pasif gürültü engelleme olmadan ancnin hiçbir manası yok. bide biraz ağır. kulakta pek hissedilmiyor ama. q35 teki gibi bi tane dokunmatik yüzey ve hareket midir kızılötesimidir neyse o sensörden olsaydıda tadından yenmezdi.

Top Bottom