Neler Yeni

Southpaws sistem donma sorunu

Rynkar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet AYHAN
Southpaws hazır sistemim bugün geldi, test etmek için açtığımda windows 10 yüklü olduğunu gördüm freedos olması gerekmiyor muydu? Neyse daha sonra bilgisayarın ara sıra donduğunu fark ettim hiç bir uygulama açık olmasa bile masaüstünde mousenin donduğu oldu, bu sistemin böyle donması mümkün değil, bana öyle geliyor ki parçalarda bir sıkıntı var ve benden önce başkası alıp iade etmiş daha sonra bana yollamışlar, lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın yardıma ihtiyacım var.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
sistemde driver falan filan yukledin mi bios update yaptin mi?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,145
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
O sistemin ilk kargoları daha yeni vardı zaten, birine varacak iade edecek falan o iş yetişmez bile. O fikre sürükleyen şey ne seni?

Rynkar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet AYHAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O sistemin ilk kargoları daha yeni vardı zaten, birine varacak iade edecek falan o iş yetişmez bile. O fikre sürükleyen şey ne seni?
Yukarıda belirttim bunun sebebini, işletim sistemi olmadan gelmesi gerekmiyor muydu? Kimseyi zan altında bırakmak değil niyetim, sadece tahminimi söyleyip sizlerden fikir bekliyorum.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,145
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Yukarıda belirttim bunun sebebini, işletim sistemi olmadan gelmesi gerekmiyor muydu? Kimseyi zan altında bırakmak değil niyetim, sadece tahminimi söyleyip sizlerden fikir bekliyorum.
Hayır yüklüyorlar zaten. Onu geçtim iade olsa bile onu sıfırlayıp yollarlar sana, başkasının verilerini neden sana direkt yollasınlar?

Rynkar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet AYHAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sistemde driver falan filan yukledin mi bios update yaptin mi?
Yazmayı unutmuşum, daha sonra bios güncelledim, format atıp windows 11 kurdum, ramleri ayarladım, ekran kartı driverlerini kurdum, anakart chipset driverlerini kurdum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır yüklüyorlar zaten. Onu geçtim iade olsa bile onu sıfırlayıp yollarlar sana, başkasının verilerini neden sana direkt yollasınlar?
İçinde yüklü uygulama yoktu zaten format atıp yollamış olabileceklerini düşündüm, bu forumda bu sistemi alan çok fazla insan var kendi tecrübelerini paylaşırlarsa çok iyi olur.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Yazmayı unutmuşum, daha sonra bios güncelledim, format atıp windows 11 kurdum, ramleri ayarladım, ekran kartı driverlerini kurdum, anakart chipset driverlerini kurdum.
windowsta sorun olabilir. windows 11'in en guncel surumleri bazen sorunlu olabiliyor. 1 onceki windows surumunu deneyin bi.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Windows 11 kurmadan önce de windows 10 vardı yine sorunluydu.
O zaman bi sistemin testlerini gerceklestir. Memtest-Aida64 vb. testleri yap. 1 gun falan oyle kullan. baktin sorun devam ediyor incehesaba gonderirsin. ama gonderirken "degisimi veya iadesini istiyorum" diye not gec yoksa iade suresini gecer stoklari yoksa degisimde yapmazlar oyle kalirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,501
Üyeler
149,740
Son üye
Erwin Pasha
Top Bottom