Neler Yeni

Spider-man remastered mı Miles Morales mi?

ACRZeuss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Erhan POLAT
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Epic Games'te kuponla ikiside aynı fiyata denk geliyor hangisi almalıyım kararsız kaldım.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,308
İsim
Kaan
Epic Games'te kuponla ikiside aynı fiyata denk geliyor hangisi almalıyım kararsız kaldım.
oynanış süresi olarak spiderman remastered ama oynanış mekanik vs olarak miles morales daha iyi bence

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,909
İsim
bilo
Discord
b1l0
miles morales 2. oyun , dlc gibi falan diyo herkes bence birinci daha mantıklı

ACRZeuss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Erhan POLAT
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk oyunu almak daha mantıklı geldi bana hikayeyi anlamak açısından daha iyi olur

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Remastered al bence. Miles morales oynanış olarak daha zevkli ama hikayesi dlc tadında geldi bana değmez. Ayrıca remastered da 3 tane de ek dlc vardı herhalde

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Ata Şen
Miles morales 10dk de bitiyor remastered al hem daha iyi bir oyun

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
İcardi
Spiderman Remastred kesinlikle çok daha uzun bir oynanış süresi vadediyor + olarak dlc'ler dahil

misfit

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,644
İsim
misfit
Miles Morales'i 5 saatte bitirdim. Kesinlikle SM Remastered almalısın. Galiba daha önce oynamamışsın, hikayeyi anlama açısından da daha iyi olur.

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Remastered'dan başlayabilirsin her türlü fiyatını hakkediyor epicte kaça geliyor bilmiyorum ama steamde 222 ₺ civarıydı. Miles fiyatı 200'ün altına düşerse bence o zaman alınır kısa sürüyor

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk
Sırasıyla oynamak her zaman için en uygun olanı ama şimdi geriye baktığımda remastered girmiyorum bile miles morales çok daha zevkli ve eğlenceli, açık dünya da boş takılmak bile keyif veriyor zaman zaman. Her şey hikaye veya oynanış süresiyle alakalı değil. Bunları göz önünde bulundurun hangisi ağır geliyorsa size göre seçimi ona göre yapın. İki oyunda parasını hak ediyor.

Top Bottom