Neler Yeni

Spor hava filtresi bu araca takılır mı?

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
Şu spor hava filtrelerinden aracıma takmayı düşünüyorum. Bu işin riskleri falan var mıdır? Dizel araca fazla bir etkisi olur mu? Yanlış bilmiyorsam gaz verdiğimizde bu filtre kasılıp gazı bıraktığımızda ses çıkarıyormuş ve performans açısından fark ediyor falan diyorlar. Aracım 2009 model Ford Tourneo Connect 1.8, 110 PS. Bir de bu filtre her araca takılabiliyor mu? Şimdiden teşekkür ederim. Eğer takmaya değmezse almayı düşünmüyorum.

1646241110895.png

Basrii

80+ Bronze
Şu spor hava filtrelerinden aracıma takmayı düşünüyorum. Bu işin riskleri falan var mıdır? Dizel araca fazla bir etkisi olur mu? Yanlış bilmiyorsam gaz verdiğimizde bu filtre kasılıp gazı bıraktığımızda ses çıkarıyormuş ve performans açısından fark ediyor falan diyorlar. Aracım 2009 model Ford Tourneo Connect 1.8, 110 PS. Bir de bu filtre her araca takılabiliyor mu? Şimdiden teşekkür ederim. Eğer takmaya değmezse almayı düşünmüyorum.

Alıntıyı görüntüle

Dizel, benzine göre hava ile düzgün karışmaz. Benzin olsaydı önerirdim, ama dizele gerekmez.

uyarkerem

80+

Alıntıyı görüntüle

Ne takarsan tak alacağın en fazla +1 veya +2 hp. Ve bu filtre dandik. Hiç gerek yok.

jouly

80+ Bronze

Alıntıyı görüntüle

gaz sesinden kastın vites değişirken tıs pıs ediyor eğer oysa sanırsam uyar.Komşumda connect var onda var dediğin muhabbet

jouly

80+ Bronze

Kaan Lothbrok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
773
İsim
kaan emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gaz sesinden kastın vites değişirken tıs pıs ediyor eğer oysa sanırsam uyar.Komşumda connect var onda var dediğin muhabbet
Komşunuzun Connect'inde spor hava filtresi mi var?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Eğer düzgün montajlanmazsa performans kaybına neden olabilir.

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
https://steamcommunity.com/id/mrlexanii/
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194
306 vardı bende 1.6 onda vardı. Açık hava filtresi derler ona aslında. Yakıtta fark ederdi kapalı filtrede kullandım açık filtrede de. Dizelde pek bir oyunu felan olacağını düşünmüyorum. Atmosferik ve benzinliyse konumu da motor ısısına biraz ırak metal boru felansa harika bir ses ve çekişde farklılık yapıyor. Dizel için Youtube'a baksana daha net şeyler öğrenir görürsün.

Top Bottom