Neler Yeni

Öneri Spor için kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.
Spor yapıyorum oyunda filan kullandığım kulaklık iş görüyor ama hem pedleri terliyor hem kablosu uzun baya takılıyor filan 100-120 arası kulak içi kulak üstü kablolu kablosuz öneriniz var mı güzel ses versin bir de çok büyük olmasın.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Gt1 Pro. (Kullanıyorum.)

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Kablolu olarak ben Huawei Am61 sport kullanıyorum saat 10ssat üzeri gidiyor ben fitness için aldım. kablo boyun arkasından uzanıyor ve dolaşmasın diye kısaltma yapabilirsin oyun için iyi ama spor için ben beğendim. kulak kalıbını güzel kulanırsan iyi bas var. ben 150 tl ye aldım 8 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yok ve hala 10 saat civarı batarya ömrü alıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gt1 Pro. (Kullanıyorum.)
Bu model olur mu peki yoksa pro daha mı iyidir ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablolu olarak ben Huawei Am61 sport kullanıyorum saat 10ssat üzeri gidiyor ben fitness için aldım. kablo boyun arkasından uzanıyor ve dolaşmasın diye kısaltma yapabilirsin oyun için iyi ama spor için ben beğendim. kulak kalıbını güzel kulanırsan iyi bas var. ben 150 TL ye aldım 8 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yok ve hala 10 saat civarı batarya ömrü alıyorum
İncelediğim zaman güzele benziyor kablo derdi yok özellikleride fena değil teşşekürler hocam öneri için listeme aldım.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,782
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam pro ile arasında 10 TL vardı diye aldım ben.

+şarj göstergesi(4 tane LED ışık)
+daha uzun pil ömrü
3 model var kararsız kaldım öneriniz için sağolun hocam onuda listeme ekledim şimdi bir bütçeye göre belirlemem lazım.

Top Bottom