Neler Yeni

Spor ve şık erkek kol saati önerisi

echoes

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar, bu aralar aksesuar olarak kol saati almayı çok düşünüyorum ama ne çok çocuk saati gibi spor ne de sürekli takım elbise giyen biri gibi için tamamen klasik istiyorum, giyimim de genelde spora daha yatkın olduğundan spor ve şık bir saat arıyorum. Bütçe olarak kafamda bir sayı yok, duruma göre bakabilirim.

Son düzenleme:

echoes

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
genel olarak quantum spor saatler üretiyor benim hoşuma gidiyor bakabilirsiniz
Markanın diğer modellerine de baktım siteden, hoşuma gider gibi olan birkaç model gördüm ama zevkler kişiden kişiye değişir tabii ki, teşekkür ederim yardımınız için.

Bir de şunu fark ettim; düz akrep yelkovan tipi değil de dijital ekranlı saatler seviyorum ben. Bir de kordonu(kayış) parı parıl parlayan metal sevmiyorum. Hatta direkt metal kordon sevmiyorum :/

vortex'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Arda
Merhaba arkadaşlar, bu aralar aksesuar olarak kol saati almayı çok düşünüyorum ama ne çok çocuk saati gibi spor ne de sürekli takım elbise giyen biri gibi için tamamen klasik istiyorum, giyimim de genelde spora daha yatkın olduğundan spor ve şık bir saat arıyorum. Bütçe olarak kafamda bir sayı yok, duruma göre bakabilirim.
Honor magic watch 2 güzel öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,329
Üyeler
153,373
Son üye
eirene780
Top Bottom