Neler Yeni

Spora yeni başladım hangi ürünlerden almam gerekli

Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
İsmail Uyar
Merhabalar spora yeni başladım ve hiçbir bilgim ve fikrim yok 1.85 60 kiloyum ve kilo alıp kütle koymak istiyorum aynı zamanda dengeli şekilde kas kütlesi elde etmek istiyorum bunu en hızlı ve saglıklı şekilde nasıl yapabilirim hangi ürünleri kullanmam gerek ?

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan
Merhabalar spora yeni başladım ve hiçbir bilgim ve fikrim yok 1.85 60 kiloyum ve kilo alıp kütle koymak istiyorum aynı zamanda dengeli şekilde kas kütlesi elde etmek istiyorum bunu en hızlı ve saglıklı şekilde nasıl yapabilirim hangi ürünleri kullanmam gerek ?
bana sorarsan ürün kullanma ben kullanmıyorum illa bişi almak istiyorum dersen kreatin al kreatin kas dokularının arasında su tutuyor ve daha hacimli %15*20 filan kütleli duruyorsun oran az fazla olabilir ama başka faydası yok protein tozu zaten safi masraf tavuk ye gainer ise yemek yiyemiyorum midem bulanıyor dersen bir bak ama kendini yemeye zorla zamanla alışırsın gerisi gereksiz

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Can Geri
su, kıyafet, havlu, çanta alabilirsin dahasına profesyonel bi şey yapmayacaksan gerek yok. milletin bütün tozları iğneleri alıp 3-5 ayda yaptığı vücudu 1-2 yılda yaparsın. sadece bunu bil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,989
Üyeler
141,071
Son üye
lordemort
Top Bottom