Neler Yeni

Spordan Sonra Eli̇m Yamuk Kaldi Ne Yapmaliyim

1Kenshii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Aziz Soykan
Sıkma da da zorlanıyormusun yoksa sadece açmadamı

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Atakan AKTAŞ
Sıkma da da zorlanıyormusun yoksa sadece açmadamı
Sıkmada problem yok güçlü sıkabiliyorum tamamen kapanıyor ama açarken diğerlerinde pek yok gibi ama özellikle işaret ve orta parmak içe doğru kavisli duruyor dümdüz açamıyorum gücüm yetmiyor yapamıyorum sanki eklemin son noktası orasıda daha geri gidemiyor gibi

1Kenshii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Aziz Soykan
Sıkmada problem yok güçlü sıkabiliyorum tamamen kapanıyor ama açarken diğerlerinde pek yok gibi ama özellikle işaret ve orta parmak içe doğru kavisli duruyor dümdüz açamıyorum gücüm yetmiyor yapamıyorum sanki eklemin son noktası orasıda daha geri gidemiyor gibi
Dediğim gibi radial sinirini yormuşsun yapacak pek bişileri yok zamana bırakacaklardır ama yinede gitmekte fayda var anlaman için resimi paylaşıyorum sarı gördüğün radial sinir.

Ekler

• radial.JPG
    radial.JPG
    24 KB · Hit: 10

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Atakan AKTAŞ
Dediğim gibi radial sinirini yormuşsun yapacak pek bişileri yok zamana bırakacaklardır ama yinede gitmekte fayda var anlaman için resimi paylaşıyorum sarı gördüğün radial sinir.
Hocam ben şınav arttırmak istiyorum harbiyeye girmek için fiziki sınava çalışıyorum onun için bugün böyle arka kol ve göğüsü iyice parçalamak istedim fazla setli bir antreman yaptım haftada 2. Kez yaptım bide ondanmıdır diyorsun

1Kenshii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Aziz Soykan
Biraz fazla zorlamışsın ama olmuş artık yüksek ihtimalle ondandır süreci hızlandırmak için radial sinir germe hareketleri yap youtube den aratarak kolayca bulabilirsin genede bir doktora görün derim

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Atakan AKTAŞ
Biraz fazla zorlamışsın ama olmuş artık yüksek ihtimalle ondandır süreci hızlandırmak için radial sinir germe hareketleri yap youtube den aratarak kolayca bulabilirsin genede bir doktora görün derim
Tamamdır hocam teşekkürler gidersem bilgilendirme yaparım

Top Bottom