Neler Yeni

spotify a mp3 dosyası ekleyebilir miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Enes Taş
sevgilimle farklı şehirlerdeyiz iletişimimiz sıkıntılı ve sadece spotify da ortak hesabımızda playlist açıklaması değiştirerek konuşabiliyoruz ailevi nedenlerden dolayı bütün hesaplarımı kapatmak zorunda kaldım ve sorunum şu gitar çalmak istiyorum ona fakat hesaplarım kapalı olduğu için ses kaydını mp3 dosyası olarak alıp spotify da bir çalma listesine eklemek istiyorum yardımcı olabilir misiniz lütfen

Atakanzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Atakan ÖZKAN
teşekkür ederim ama çözüm bulmam lazım be kral
Spotify'da yerel dosyalar kısmında gözüken herhangi bir ses dosyasını bir çakma listesine eklersen farklı bir cihazda oynatılabilir olması lazım. Ben bu yöntemle yapmıştım en azından.

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Feyzan Mutluay
spotify da istediğin gibi müzik egleyemezsiniz ucreti vardı galiba

Atakanzie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Atakan ÖZKAN
Aynı hesabı kullandıkları için yukarıda bahsettiğim yöntem işe yarayacaktır. Ben böyle yapmıştım.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,421
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
sevgilimle farklı şehirlerdeyiz iletişimimiz sıkıntılı ve sadece spotify da ortak hesabımızda playlist açıklaması değiştirerek konuşabiliyoruz ailevi nedenlerden dolayı bütün hesaplarımı kapatmak zorunda kaldım ve sorunum şu gitar çalmak istiyorum ona fakat hesaplarım kapalı olduğu için ses kaydını mp3 dosyası olarak alıp spotify da bir çalma listesine eklemek istiyorum yardımcı olabilir misiniz lütfen
eklersen yalnizca ekledigin cihaz uzerinden yerel dosyalara girince gorebilirsin. bilgisayardan eklersen telefondan dahi goremezsin dostum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Ares Blackrosa
goremez. siz niye dumanla haberlesiyorsunuz? acsin bi tane forum hesabi, en azindan buradan mesajlasin. ne sacma bir iletisim yontemi bu, hem de bu zamanda.
Harbiden. Maille haberleşin ya da en kötü.

Top Bottom