Neler Yeni

SSD bir anda bozuldu

fazli24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fazlıcan Öz
Arkadaşlar merhaba, 2 aydır memleketteydim bugün döndüm ve pc yi açtıktan sonra bir şeylerin ters gittiğini farkettim normalden yavaş açılıyordu vesaire. İçinde oyunların olduğu 2. ssd galiba bozulmuş ama durduğu yerde ne olabilir anlamadım, görev yöneticisinden baktığım zaman %100 kulanım ve diğer değerler 0 gözüküyor, dosya gezgininde E'ye girilmiyor yardımcı olursanız sevinirim.
(ortalama yanıt süresi 0da seyrederken anlık 2k ya falan çıkıp geri 0lanıyor)

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-08-06 134359.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-06 134359.png
    51.8 KB · Hit: 30
  • Ekran görüntüsü 2024-08-06 134519.png
    Ekran görüntüsü 2024-08-06 134519.png
    35 KB · Hit: 28

fazli24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fazlıcan Öz
İnternet den araştırmanı öneririm videoları illaki vardır yanlış hatırlamıyorsan üçüncü parti yazılımlarla yapılıyordu.
Eğer yapamazsan yardımcı olurum. Geri dönüşünü bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En azında

İnternet den araştırmanı öneririm videoları illaki vardır yanlış hatırlamıyorsan üçüncü parti yazılımlarla yapılıyordu.
Eğer yapamazsan yardımcı olurum. Geri dönüşünü bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En azından diski direkt çöpe atmamayı öğrendik :)
evet ease us isimli yazılımı yükledim ama sabahtan beri sürücüleri tarıyor bir türlü kontrol etme kısmına geçemedi, sizin önerebileceğiniz başka yazılım var mı

Starlex

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba, 2 aydır memleketteydim bugün döndüm ve pc yi açtıktan sonra bir şeylerin ters gittiğini farkettim normalden yavaş açılıyordu vesaire. İçinde oyunların olduğu 2. ssd galiba bozulmuş ama durduğu yerde ne olabilir anlamadım, görev yöneticisinden baktığım zaman %100 kulanım ve diğer değerler 0 gözüküyor, dosya gezgininde E'ye girilmiyor yardımcı olursanız sevinirim.
(ortalama yanıt süresi 0da seyrederken anlık 2k ya falan çıkıp geri 0lanıyor)
Harddisk sentrial ile baksana

Top Bottom