Neler Yeni

SSD Değişirse oyun bilgileri sıfırlanır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arda Akel
Eski GTA'ların (VC, SA, III) hiçbirini çalıştıramaz oldum. Unexpected Inception (galiba) uyarısı alıp duruyorum.
Şimdi benim bu SSD'yi değiştirirsem bilgiler sıfırlanır mı yoksa yine hata almaya devam eder miyim?

EDİT: Aklıma gelen her şeyi yaptım.
- Yeni klasöre temiz vc yükleyip modu üstüne yükledim,
- Modu kuran ve ekleyen modçu arkadaşlarla discord'dan konuştum birlikte çözmeye çalıştık, CLEO'larına mleolarına baktık, sildik değiştirdik,
- Rockstar Launcher ile denedim çözümlemeyi
- Teknosa ya götürdüm laptop da mı sıkıntı var diye, (orada ki Fatih abiye de selamlar o da bir kodcu ve gamer'mış, özellikle o baktı) yokmuş.
- Bütün yerlerden Rockstar belgelerini (hem belgelerimden hem system den, C Drive'dan falan.
AMA YİNE OLMADI.

Bilgisi olanlar yazabilirse çok sevinirim.

Not: Evet, orijinal GTA'lar da çalışmıyor, modladığım GTA'lar da. Definitive Edition'ları de sevmiyorum ve param da yok! :D
Yeni mezun olmuş işşiz öğrenciyiz oğlum biz! Para bizde ne gezsin! Adamı hasta etmeyin hüleeynnn!! -- evet, bu da minik bir espri. :)

Son düzenleme:

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
CyrstalDiskMark ile SSD nin hızlarını test edin, CrystalDiskinfo ilede değerlere bakın. Sonuçları ss alıp buraya atın.

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
Eski GTA'ların (VC, SA, III) hiçbirini çalıştıramaz oldum. Unexpected Inception (galiba) uyarısı alıp duruyorum.
Şimdi benim bu SSD'yi değiştirirsem bilgiler sıfırlanır mı yoksa yine hata almaya devam eder miyim?

Bilgisi olanlar yazabilirse çok sevinirim.

Not: Evet, orijinal GTA'lar da çalışmıyor, modladığım GTA'lar da. Definitive Edition'ları de sevmiyorum ve param da yok! :D
Yeni mezun olmuş işşiz öğrenciyiz oğlum biz! Para bizde ne gezsin! Adamı hasta etmeyin hüleeynnn!! -- evet, bu da minik bir espri. :)
Bilgiler sokete yapılmadığı için hiçbir şey olmaz. Parasızlık zor slgpwlhle

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arda Akel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CyrstalDiskMark ile SSD nin hızlarını test edin, CrystalDiskinfo ilede değerlere bakın. Sonuçları ss alıp buraya atın.
Anlamadım ya, ne alaka acaba? Biraz açar mısınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgiler sokete yapılmadığı için hiçbir şey olmaz. Parasızlık zor slgpwlhle
SSD'yi değiştirsem de yine de açılmaz mı yani dostum?
Aynen parasızlık zor. Yak bi sigara yaaaağğkkkk :D

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.

Temiz bir format sorunu çözer gibi. Sigara kullanmıyorum 1 adet ayran açabilir miyim :D

Temiz bir format sorunu çözer gibi. Sigara kullanmıyorum 1 adet ayran açabilir miyim :D
Bu arada modlar arasında çakışma olabilir mi? Ya da Rockstar Launcher'ı onarmayı denediniz mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arda Akel
Tek mod yükledim Extended Features diye sadece. Ve R* Launcher'ı da denedim o da olmadı maalesef... Öf ya.
En mantıklısı en eski bilgisayarlardan bir tane bulup orijinalini oynamak anasınısatiiim :(
Tabii kardeşim. Arkadaşa bi' ayran! :)

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Dediğim programlar ile SSD nin sağlık durumuna bakılıyor. Problemler ondan kaynaklımı daha iyi anlamak için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arda Akel
Dediğim programlar ile SSD nin sağlık durumuna bakılıyor. Problemler ondan kaynaklımı daha iyi anlamak için.
SSD'im iyi Teknosa'nın teknik servisine de götürdüm. Oyunla alakalı dediler.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
SSD'im iyi Teknosa'nın teknik servisine de götürdüm. Oyunla alakalı dediler.

Nerden biliyorsun başından savma amaçlı demediğini ? Dediğim programlar ücretsiz test ve değer bakma programları. Test et kendin gör ona göre oyunlarla alakalımı anlarsın. Her daim kendi gözlerinle görmek en sağlıklısı.

JSezar

80+ Silver
oyun savei gittiği için uyarı veriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arda Akel

JSezar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arda Akel
Nerden biliyorsun başından savma amaçlı demediğini ? Dediğim programlar ücretsiz test ve değer bakma programları. Test et kendin gör ona göre oyunlarla alakalımı anlarsın. Her daim kendi gözlerinle görmek en sağlıklısı.
Sana bunu demen için ne kadar verdiler kardeşim? Reklamcılık peşindesin belli. Yemiyorum bu ayakları.

belgelere oyun klasörü oluştur.oyun başlayacaktır yeni oyun başlat sonra.
Onu da denedim sonuç aynı. Orijinal sıfır GTA VC'nin üstüne kurup açmayı denedim başka yerde, yine tık yok.

Top Bottom