Neler Yeni

SSD deki kalan boş alan değişiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bekir Parlak
Öncelikle herkese merhabalar. Geçen 2 hafta önce bilgisayarımı Windows 10 dan Windows 11 e yükselttim. SSD de toplam 60 Küsur yer vardı. Windows 11 yaptım ( Windows değişimi ile alakalı bir problem mi bilmiyorum ) ve yaklaşık 4-5 gün sonra SSD de sadece 23 GB boş yer kaldığını fark ettim ( Hiçbir şey yükleyip silmediğim halde ) . Şuan PC yi yeni açtım ve tekrardan SSD ye baktığımda kalan yerin 63 GB boş alan olduğunu fark ettim. Sizce bu bir sorun mu ? Sorun ise kaynağı nedir ?

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
C Ş
Yükseltme yaptığın için eski Windows'a geri dönebilmen için Windows.Old klasörüne atılmıştır o da yer kaplar bayağı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar belli süre sonra da (10 gündü sanırım) eğer eski Windows'a geri dönmezsen otomatik siliyor eski Windows dosyalarını da. Sende de böyle olmuştur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Bekir Parlak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yükseltme yaptığın için eski Windows'a geri dönebilmen için Windows.Old klasörüne atılmıştır o da yer kaplar bayağı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar belli süre sonra da (10 gündü sanırım) eğer eski Windows'a geri dönmezsen otomatik siliyor eski Windows dosyalarını da. Sende de böyle olmuştur.
Anladım teşekkürler yardımınız için

• Beğen
Reaksiyonlar: ca.s
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,315
Üyeler
140,806
Son üye
Algosamigo