Neler Yeni

SSD Dolarsa pc yavaşlar mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Ali
240 GB SSD kullanıyorum 10 gb boş alan kalsa pc ye bir zararı olur mu ?

Dev1ce

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Burak
Kırmızı olmasın bi sıkıntı olmaz

Dev1ce

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Burak
Pc de sadece ssd varsa hdd almanızı öneririm kasaya zararı olmaz ama hızı yavaşlar

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,829
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Belli miktar boşluk olması lazım, %10 kadar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Adem Arslan
windows ve diğer önemli şeyleri ssdye kurarsın oyun oynuyosan hdd atarsın yavaşlama olmaz aksine daha hızlı olur
Aksine daha hızlı olmaz oyunlarda ssd den yararlanamaz dediğini yaparsa HDD ye kurulan programlara ssd nin bir faydası olmaz

Bankerr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ahmet
Aksine daha hızlı olmaz oyunlarda ssd den yararlanamaz dediğini yaparsa HDD ye kurulan programlara ssd nin bir faydası olmaz
eğer ssd doluysa direk bilgisayar yavaşlamazmı ve yükünü azaltmak için hdd ye atsa hızlanmazmı sence?

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
ben şuan 240 gb ssd 1.5tb hdd kullanıyorum bal gibide akıyor özellikle ssd gereken oyunlar olabiliyor çünkü kaplamaları etikleyebiliyor ancak nerdeyse tüm oyunlarım hdd lerime kayıtlı olmasına rağmen gözle görülür bir yavaşlama ve sıkıntı görmedim işletim sistemini ssd ye kurun hdd yede programları ve oyunları kurun bozulma yaşayacağınız birkaç oyun olur onları ssd ye atarsınız onun dışında sorun oluşturmaz

Top Bottom