Neler Yeni

Yardım Ssd tamamen boşaltmak

Cosmoscuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Arda Can Şahin
Merhabalar ben yeni bir sistem almayı düşünüyorum, paradan azda olsa tasarruf etmek için eski leptopumdaki ssd yi çıkarıp alcağım bilgisayara takmak istiyorum. Leptopumda sadece ssd var yani harici bir disk bulunmuyor. bundan dolayı içini boşaltmak için programda kullanamıyorum... ne yapabilirim yardım edin lütfen.

Birol Azak

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
986
İsim
Birol azak
Merhabalar ben yeni bir sistem almayı düşünüyorum, paradan azda olsa tasarruf etmek için eski leptopumdaki ssd yi çıkarıp alcağım bilgisayara takmak istiyorum. Leptopumda sadece ssd var yani harici bir disk bulunmuyor. bundan dolayı içini boşaltmak için programda kullanamıyorum... ne yapabilirim yardım edin lütfen.
ssd yi sök yeni sisteme tak yeni sistemi kurduğun zaman format atarsın ssd ye

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yusuf Kaan Çoşkun
Aynısını ben de yapacağım bu konu işime yarar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
D D
yeni bilgisayar aldığın bilgisayara ssd yi tak .ssd ye sağ tıkla ve biçimlendir :D hepsi bu kadar :)

Top Bottom