Neler Yeni

Ssd ve windows kurulumu

Paparita

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
2017 den kalma kasa bilgisayarıma ram taktım içinde 500 gb hardisk var ve ssd takmak ve hardiski sıfırlayıp o ssd ye sıfırdan windows kurmak istiyorum oem key var şuan içinde yüzden hangi yolları izlemeliyim (hardiski içinde ikinci depolama olarakta kulanabilirim çıkratıpta kullanabilirim) orjinal win 8 pro vardı ben win 10’a yükseltmiştim

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,042
İsim
Lokman Açil
2017 den kalma kasa bilgisayarıma ram taktım içinde 500 gb hardisk var ve ssd takmak ve hardiski sıfırlayıp o ssd ye sıfırdan windows kurmak istiyorum oem key var şuan içinde yüzden hangi yolları izlemeliyim (hardiski içinde ikinci depolama olarakta kulanabilirim çıkratıpta kullanabilirim) orjinal win 8 pro vardı ben win 10’a yükseltmiştim

Hocam flash yardımıyla windowsu kurabilirsiniz iso dosyasını atıp biostan ssd'yi seçmeniz yeterlidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
hocam hiç isolar ile uğraşmayın

buradan direk usb hazırlayabiliyorsunuz windowsun kendi programı

Paparita

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam flash yardımıyla windowsu kurabilirsiniz iso dosyasını atıp biostan ssd'yi seçmeniz yeterlidir

hocam hiç isolar ile uğraşmayın

buradan direk usb hazırlayabiliyorsunuz windowsun kendi programı
direk hdd yi söküp ssd takınca flashla win 10 kursam oem keyden direk ana kart tanır mı yoksa keyi fln tekrar yazmam gerekir mi
Sonra hdd taşınılabilir yapıp biçimlendirsem

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,202
İsim
Murat Orhan
direk hdd yi söküp ssd takınca flashla win 10 kursam oem keyden direk ana kart tanır mı yoksa keyi fln tekrar yazmam gerekir mi
Sonra hdd taşınılabilir yapıp biçimlendirsem
direk tanır diye biliyorum en kötü tekrar girersiniz

Top Bottom