Neler Yeni

SSD yi 1. Sıraya koymama rağmen HDD den Windows açılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed
Yeni SSD aldım ve klonlama yaptım. C dosyası ve E dosyasındaki her şey birebir aynı. BIOS'tan SSD'yi 1. sıraya alıyorum ama gene hard diskten açıyor. Hard diski çıkartıp sadece SSD'yi açmayı denedim bu sefer de.

Reboot and select proper boot device or insert boot Media in selected boot device and press a key.​

Hatası veriyor. Nasıl çözeceğimi bulamadım, format at falan demişler ama şu an format atmak istemiyorum. Bunu nasıl çözerim? Yardımlarınızı bekliyorum.

uomerlutfi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ömer Lütfi Ülker
İlgilendiği Kategoriler
bilgisyaarlar - bilgisayar bileşenleri
Instagram
instagram.com/omerlutfiulker
nasıl klonlama yaptın? copy paste olarak mı ?

yek233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yg T
İlgilendiği Kategoriler
Arabalar, Bilgisayar Sistemleri, Ticaret v.s :)
Yeni SSD aldım ve klonlama yaptım. C dosyası ve E dosyasındaki her şey birebir aynı. BIOS'tan SSD'yi 1. sıraya alıyorum ama gene hard diskten açıyor. Hard diski çıkartıp sadece SSD'yi açmayı denedim bu sefer de.

Reboot and select proper boot device or insert boot Media in selected boot device and press a key.​

Hatası veriyor. Nasıl çözeceğimi bulamadım, format at falan demişler ama şu an format atmak istemiyorum. Bunu nasıl çözerim? Yardımlarınızı bekliyorum.
Hocam birebir aynılarını yaptım, bendede aynı hatayı veriyor.Nedense ssdyi boot aracı olarak görmüyor harddisk olmayınca ssdden bootlayamıyor ve bootlamak için hiçbir cihaz yok hatasını yani bu hatayı veriyor.Birde ben yapmaya biraz korktum ama, BIOS sürümü ile ilgili bir durumda olabiliyormuş bazen.Sorunu çözerseniz bana iletirseniz çok sevinirim..

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,845
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Klonlama işlemi sıkıntılı olmuştur teknobiyotiğin videosunu izleyerek yap olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,873
Üyeler
150,951
Son üye
Leobrientw
Top Bottom