Neler Yeni

Yardım ssdmin çalındığını nasıl anlayabilirim

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,221
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Dediklerinden sadece sağlığımla ilgili bir şey yazdığını gördüm yanıt olarak çalınmışmıdır diye sorduğumda cevap alamadım.
Çalınmış olsa çalındı derdim çünkü dostum. Bir önceki konuda da benzer cevabı verdim zaten. Çalınmadığı için kafaya takma, ileride sorun yaşarsın demek istedim yani. İyiliğin için söylüyorum yanlış anlama.

wessa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
kaan eken
Senin takıntıların yüzünden insanları hırsız pozisyonuna düşüremezsin, bu nasıl rahatlık. Bir de cevap alamadım hala diyor sana çok bile tahammül ediliyor şu an.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Bilgisayarımı açıyorsun ve disklerini görüyorsun. Tatmin olmazsan disk yönetimini açıyorsun ve şöyle güzel bir göz atıyorsun o da olmazsa kasanın içini açıyorsun fiziksel olarak SSD ile göz önüne geliyorsun.

1660223991910.png

Senin takıntıların yüzünden insanları hırsız pozisyonuna düşüremezsin, bu nasıl rahatlık. Bir de cevap alamadım hala diyor sana çok bile tahammül ediliyor şu an.
kardeşim ne takıntısı bilgisayara 10bin lira veriyorum rahatlık diyor tahammül diyor sen kendin ver 10 bin 2 yıl sonra fiyarı 30bin olsun çalındımı çalınmadımı diye sorgulama adamdaki lafa bak

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ
kardeşim ne takıntısı bilgisayara 10bin lira veriyorum rahatlık diyor tahammül diyor sen kendin ver 10 bin 2 yıl sonra fiyarı 30bin olsun çalındımı çalınmadımı diye sorgulama adamdaki lafa bak
Windows ssd de kurulu ise ve çalınmış olsa hiçbir dosyanı masaüstünde bulamazdın.
SSD ni de biz tahmin ediyoruz galiba

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
10bin lira veriyorsan bilgisayarcıyada verme o zaman

10bin lira veriyorsan bilgisayarcıyada verme o zaman
zorunlu kaldım olmasam bende vermezdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows ssd de kurulu ise ve çalınmış olsa hiçbir dosyanı masaüstünde bulamazdın.
evet ssd windowsa kuruluydu

ve dosyalar içindemiydi hatırlamıyorum fakat samsung magician üzerinden baktığım zaman ssd görünüyor

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
zorunlu kaldım olmasam bende vermezdim
Kendiniz araştırarak videolar izleyerek napacaksanız yapabilirsiniz, hem az çok bilgi sahibi olursunuz.

evet ssd windowsa kuruluydu

ve dosyalar içindemiydi hatırlamıyorum fakat samsung magician üzerinden baktığım zaman ssd görünüyor
Kendiniz söylüyorsunuz daha ne konu açıyorsunuz o zaman?

eğer çalınsa samsung magiciandan aygıt yöneticisinde ssd farklı ismi görülürdü deilmi
Çalınsa SSD görünmezdi, farklı SSD/HDD taksalar farklı gözükürdü​

Kendiniz araştırarak videolar izleyerek napacaksanız yapabilirsiniz, hem az çok bilgi sahibi olursunuz.

Kendiniz söylüyorsunuz daha ne konu açıyorsunuz o zaman?

Çalınsa SSD görünmezdi, farklı SSD/HDD taksalar farklı gözükürdü​
anladım hocam çalınsa aygıt yöneticisinde farklı bir ssd veyada hdd görünürdü yani şuan çalınmadığını çalınmasınında imkansız olduğunu söylüyorsunuz doğrumu anladım

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
anladım hocam çalınsa aygıt yöneticisinde farklı bir ssd veyada hdd görünürdü yani şuan çalınmadığını çalınmasınında imkansız olduğunu söylüyorsunuz doğrumu anladım
Çalınması imkansız değil, isteyen bilgisayarcı çalıp başka bir HDD veya SSD takar dosyaları yedekleyip aktarır gene. Fakat önemli olan kendiniz yapmanız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,840
Üyeler
156,529
Son üye
erdemsahn41
Top Bottom