Neler Yeni

Stardew valley çeksem izlenir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Can
Merhaba arkadaşlar,
Stardew valley çeksem izlenir mi? Düşük sistemli pc var. Oyun Boğa diye kanal izleniyor ben izlenir miyim?

Erncmdn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eren CAMADAN
Merhaba arkadaşlar,
Stardew valley çeksem izlenir mi? Düşük sistemli pc var. Oyun Boğa diye kanal izleniyor ben izlenir miyim?
Knk bence başka oyunlarda da video çeksen anca öyle ben daha önce Stardew valley oynadım bence pek izlenmez ama sen yine de dene

Hem stardew valley o kadar ilgi gören bir oyun değil sadece çok delileri var başka yok bence senin pc nin kaldırcağı başka oyunlarda vardır bilgisayarın özelliklerini atarsan yardımcı olabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk bence başka oyunlarda da video çeksen anca öyle ben daha önce Stardew valley oynadım bence pek izlenmez ama sen yine de dene

Hem stardew valley o kadar ilgi gören bir oyun değil sadece çok delileri var başka yok bence senin pc nin kaldırcağı başka oyunlarda vardır bilgisayarın özelliklerini atarsan yardımcı olabilirim
Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çİft çekirdek
4 GB RAM
Intel HD Graphics 1 GB

Bu sistem ile neler oynayabilirim? Mad games tycoon, Who this is man çekebilir miyim?

Senerr

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar,
YouTube'de bir sürü çeken var, seni onlardan ayıran bir şey olmalı ki izlenesin.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
Yeni başlayanlara yönelik az bilinen özellikleri anlatan tarzda eğlenceli videolar denersen belki tutunabilirsin, direkt gameplay olursa sarmayabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Can
Yeni başlayanlara yönelik az bilinen özellikleri anlatan tarzda eğlenceli videolar denersen belki tutunabilirsin, direkt gameplay olursa sarmayabilir.
Oyun Boğa direkt gameplay atıyor. Yine de izleniyor.

LothbLoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Enis Solak
Oyun Boğa direkt gameplay atıyor. Yine de izleniyor.
Bak şimdi olay oyunda bitiyor, gidip apex legends oynayıp shorts videoları paylaşsan daha çok izlenir. Stardew'in kitlesi o kadar büyük değil. Şöyle baktığın zaman Oyun Boğa dediğin kanalda çok izlenmiyor, çektiği ilk iki bölüm 400 üzerinde sonrası 50-100 civarında geziyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Can

Hocam hani oyun önerisinde bulunacaktınız?

Shgine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
eren özmen
Oyun büyük bir güncelleme aldığı için ekstra ilgi görüyor ama bu videonun tutması için yeterli değil. Diğer kanallardan seni ayıracak ve insanların hoşuna gidecek bir tarzın olursa insanlar diğer kanallar yerine seni tercih edebilirler. Ufak örnekler vermemi istiyorsan; roleplay yaparak oynayıp izleyiciye öyle sunabilirsin, modlar kurup farklı bir seviyeye getirerek dikkat çekebilirsin, çiftlik tasarımı, easter egg - gizem videoları yapabilirsin.

Erncmdn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Eren CAMADAN
Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çİft çekirdek
4 GB RAM
Intel HD Graphics 1 GB

Bu sistem ile neler oynayabilirim? Mad games tycoon, Who this is man çekebilir miyim?
Benim eski laptop ile (amd a6 işlemci 4 gb ram) crypto miner tycoon simülatör oynuyordum oyun çok keyifli ama en çok tutacak oyun cs 1.6 olacaktır

Top Bottom