Neler Yeni

Steam 55₺ bütçeye kadar oyun önerileri

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
Selamlar. @slmbnemıstık hocamla yaptığımız ticaret ile steam hesabımda 55₺ mevcut şu an.Bu fiyata kadar önerebileceğiniz tüm oyunlara açığım steamden de kontrol edeceğim
Steam hesabım bu.Epic Games hesabımda var orada da ücretsiz verilen oyunlar mevcut.
Aklıma R6 Normal veya Deluxe geliyor.Farkları nedir Operatör sayısı filan mı bilgilendirirseniz sevinirim :)

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
R6 alacaksan şunları bilmen gerekiyor.
Oyunu öğrenmek ve iyi oynamak için çok fazla vakit harcaman lazım. Ancak harcadigin vakte deyecektir çünkü bunun gibi kaliteli rekabetçi oyun yok.
R6 paketlerinden de ne kadar yüksek paket alabilirsen o kadar iyi. Operatörler zor açılıyor. O yüzden minimum Deluxe paket almanı tavsiye ederim. İmkanın varsa daha yükseğini al.

Hynix AFR

80+
Profiline de yazdığım gibi, R6'yı normal versiyon al. Deluxe almış biri olarak söylüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

R6 paketlerinden de ne kadar yüksek paket alabilirsen o kadar iyi. Operatörler zor açılıyor. O yüzden minimum Deluxe paket almanı tavsiye ederim. İmkanın varsa daha yükseğini al.
Hocam Deluxe'deki operatorleri bi' hafta oynamayla açar zaten.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
R6 alacaksan şunları bilmen gerekiyor.
Oyunu öğrenmek ve iyi oynamak için çok fazla vakit harcaman lazım. Ancak harcadigin vakte deyecektir çünkü bunun gibi kaliteli rekabetçi oyun yok.
Profiline de yazdığım gibi, R6'yı normal versiyon al. Deluxe almış biri olarak söylüyorum.

Teşekkürler hocam.Zaten şimdilik oynama imkanım yok sadece hesabımda dursun diye alacağım şimdilik.Aşırı şekilde oynama isteğimde yok şimdilik.Öyle biraz oynar kapar sonra tekrar oynar gibi öyle oyunlarda önerebilirsiniz

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler

Şu an pek hatırlamıyorum ama Deluxe pakette 1000'lik olan operatörleri mı veriyor sadece? Eğer öyleyse açar ama onlar pek iyi değil zaten. 10.000'lik ve 20.000 küsürlük operatörleri açması çok zor. Hem Deluxe pakete 10-15 lira fazla verecek, onu da veriversin.

Hynix AFR

80+
Şu an pek hatırlamıyorum ama Deluxe pakette 1000'lik olan operatörleri mı veriyor sadece? Eğer öyleyse açar ama onlar pek iyi değil zaten. 10.000'lik ve 20.000 küsürlük operatörleri açması çok zor. Hem Deluxe pakete 10-15 lira fazla verecek, onu da veriversin.
Çok iyi operatörler vermiyor, zaten yarısından çoğunu yine emeği ile açması gerekecek 10.000'likleri ve 20000'likleri

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Teşekkürler hocam.Zaten şimdilik oynama imkanım yok sadece hesabımda dursun diye alacağım şimdilik.Aşırı şekilde oynama isteğimde yok şimdilik.Öyle biraz oynar kapar sonra tekrar oynar gibi öyle oyunlarda önerebilirsiniz
Oyuna 1 operatörle mi başlamak istersin yoksa 10 liracık daha fazla vererek 16 operatörle mi başlamak istersin? Hangisi daha mantıklı geliyor? Deluxe olan değil mi? Bende onu tavsiye ediyorum.
Oyuna başladıktan sonra hep aynı operatörle oynayıp çabuk sıkılmaman için Deluxe paket al. Başlangıç için çok ucuz ve güzel bir paket. Eğer sonradan operatör açmak istersen daha pahalıya gelecektir.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyuna 1 operatörle mi başlamak istersin yoksa 10 liracık daha fazla vererek 16 operatörle mi başlamak istersin? Hangisi daha mantıklı geliyor? Deluxe olan değil mi? Bende onu tavsiye ediyorum.
Oyuna başladıktan sonra hep aynı operatörle oynayıp çabuk sıkılmaman için Deluxe paket al. Başlangıç için çok ucuz ve güzel bir paket. Eğer sonradan operatör açmak istersen daha pahalıya gelecektir.
Teşekkürler.Başka önerebileceğiniz oyun var mı FH4 geldi aklıma.Başka değişik oyun aklıma gelmedi

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Teşekkürler.Başka önerebileceğiniz oyun var mı FH4 geldi aklıma.Başka değişik oyun aklıma gelmedi
FH 4'te de aynı mantık, gidip de onu da standart alma, ultimate al.
Onun dışında hesabına bakma vaktini bulamadım da yoksa Dying Light + Sniper Elite'den bir oyun. Ya da Dishonored serisi öneririm.

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
FH 4'te de aynı mantık, gidip de onu da standart alma, ultimate al.
Onun dışında hesabına bakma vaktini bulamadım da yoksa Dying Light + Sniper Elite'den bir oyun. Ya da Dishonored serisi öneririm.
Hocam R6 Deluxe+Asetto Corsa Normal alıyor gibiyim.Asetto deluxe için bütçe aşıyor bu ikisi nasıl

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
Hocam R6 Deluxe+Asetto Corsa Normal alıyor gibiyim.Asetto deluxe için bütçe aşıyor bu ikisi nasıl
Onunda Ultimate'ini öneririm ya 10 lira farkla bir ton şey veriyor ancak yapacak bir şey yoksa tabii ki R6 Deluxe + Assetto Normal alman iyidir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,760
Üyeler
142,810
Son üye
@rda
Top Bottom