Neler Yeni

Steam bakiyesi nasıl bynogame bakiyesine çevrilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
yuşa kerim saraç
steam de 143 tl bakiye var ama bunu valorant vp si alabileceğim bir siteye nakit olarak aktarmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,365
İsim
Kerem Çavuş
cs skini alıp sitede nakite dönüştürebilirsin veya forumda veya herhangi bir grupta birine %20 - 30 arası indirimle oyun gönderip paranı nakite çevirebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
yuşa kerim saraç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cs skini alıp sitede nakite dönüştürebilirsin veya forumda veya herhangi bir grupta birine %20 - 30 arası indirimle oyun gönderip paranı nakite çevirebilirsin
peki bugün steamden bir skin alsam bynogameden satabilir miyim gün içinde ? Steam buna izin verir mi ?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,365
İsim
Kerem Çavuş
peki bugün steamden bir skin alsam bynogameden satabilir miyim gün içinde ? Steam buna izin verir mi ?
yeni ürün alınca 1 veya 2 hafta takas banı vermesi lazım o iteme o yüzden 2. dediğim seçenek daha mantıklı forumda dediğim şekilde oyun alıcak arkadaşlar vardı 2. elden ulaşabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
yuşa kerim saraç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yeni ürün alınca 1 veya 2 hafta takas banı vermesi lazım o iteme o yüzden 2. dediğim seçenek daha mantıklı forumda dediğim şekilde oyun alıcak arkadaşlar vardı 2. elden ulaşabilirsin
peki oyun alım işinde nasıl güvenicem karşı tarafa veya o bana nasıl güvenicek ?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,365
İsim
Kerem Çavuş
peki oyun alım işinde nasıl güvenicem karşı tarafa veya o bana nasıl güvenicek ?
orasını hiç bilmiyorum ben 1 kere öyle alışveriş yaptım steam profiline ve forumdaki mesaj sayısına göre güvendim açıkcası sen ilk parayı alarak kendini güvence altına alabilirsin discordda konuşarak ve yayın vererek de güven arttırılabilir

Top Bottom