Neler Yeni

Yardım Steam bakiyesini geri almanın yolu var mı ?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Dostlar ben yakın zamanda Steam indiriminde 40 TL ye far cry 5 aldım, ancak gördüm ki epic de Gold editionu kupon ile alınca 31 TL ye düşüyormuş. Ben hiç bu şekilde bakmamıştım, ben bunu şimdi iade edip kartıma atmamin bir yolu var mı 6 ağustosa kadar ? Epic den alayım diyorum, ancak bildiğiniz üzere steam bakiyesi olarak iade ediliyor. Bunu bynogame vb sitelerden paraya çevirmek için ne yapmam gerekiyor.

Dark Lightning

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,561
İsim
-
İlgilendiği Kategoriler
-
Bir yolu yoktur diye düşünüyorum keşke epic games indirimleri konuma baksaydın :( dün açmıştım konuyu

Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Uğur Doğan
Oynama saatiniz 4 saati geçtiyse ve oyunu alalı uzun zaman olduysa iade edemezsiniz. İade etseniz bile steam bakiyenize gelecek.
Sadece CS:GO'da skin alıp bynogame'de TL'ye çevirebilirsiniz o da %10 falan kesiyor sanırım.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir yolu yoktur diye düşünüyorum keşke epic games indirimleri konuma baksaydın :( dün açmıştım konuyu
Yeni almadım oyunu, Orkun kayaalp'in önerisinde gördüm, almadan önce epici kontrol ettim normal sürüm 46 TL'ydi hiç aklıma gelmedi Gold sürüme bakmak falan, sonra işte 1 hafta önce aldım oyunu 1-2 gün önce de Orkun kayaalp'in videosunu görünce dedim aha böyle olabilirmiş diye.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oynama saatiniz 4 saati geçtiyse ve oyunu alalı uzun zaman olduysa iade edemezsiniz. İade etseniz bile steam bakiyenize gelecek.
Sadece CS:GO'da skin alıp bynogame'de TL'ye çevirebilirsiniz o da %10 falan kesiyor sanırım.
İade şartlarını biliyorum, ve karşılıyor ancak bir kaç videoda bakiyeyi karta geri alan adamlar vs vardı

weiwuer

80+ Bronze
Oyunu steam bakiyesinden aldiysan oraya gonderir, karttan aldiysan oraya gonderir. Hepsini steam bakiyesi olarak gondermiyor.
nereden aldiysan oraya.
steam bakiyesini de karta aktaramazsin

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Oyunu steam bakiyesinden aldiysan oraya gonderir, karttan aldiysan oraya gonderir. Hepsini steam bakiyesi olarak gondermiyor.
nereden aldiysan oraya.
steam bakiyesini de karta aktaramazsin
Hayır yanlış bilgi bu karttan alınca karta iade yapmıyor Steam!!!!

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto

weiwuer

80+ Bronze

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,170
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Ben aldim diyorum daha gecen ay 2-3 kere. Nereden aldiysan oraya iade eder
Eminmisin ? Steamdan iade aldığına size iade ekranı açarım, Steam özellikle belirtiyor paranızı kartınıza alamazsınız yalnızca Steam bakiyenize eklenir diye. İade etmeden önce

weiwuer

80+ Bronze
Eminmisin ? Steamdan iade aldığına size iade ekranı açarım, Steam özellikle belirtiyor paranızı kartınıza alamazsınız yalnızca Steam bakiyenize eklenir diye. İade etmeden önce
Oyle bir sey yok.

Ekler

• 3821D8FE-8041-4FEC-8F16-61E3F7047B1A.jpeg
    3821D8FE-8041-4FEC-8F16-61E3F7047B1A.jpeg
    111.6 KB · Hit: 50

ErselMert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Ersel Mert
Instagram
@erselmert
Twitter
erselmert

weiwuer

80+ Bronze
bende iadelerimde kredi kartıma geri geldi her seferinde
Kesin alimlarda steam bakiyesine ekle yapti sonra da bakiyeden cektirdi. Karttan alinca karta geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

8 yıldır kullanıyorum bir Allah'ın gününde kartıma iade etmediler şaşırtıcı
8 yildir oyunlari yanlis yontemle aliyormussun. Steam bakiyesinden al deyip kart bilgilerini girdiginde once karttan steam bakiyene para aktariyorsun, aktardigin gibide ordan cekiyor. Yanlis bilgilendirme yapma

Son düzenleme:
Top Bottom