Neler Yeni

Öneri Steam Dolara Geçmeden Oyun Önerisi

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
iyi forumlar biliyorsunuzki steam dolara geçiyor geçmeden alacağımı alıp bir süre öyle devam etmek istiyorum 1200 civarı bi bütcem var death stranding alıcam onun dışında başka önerdiğiniz oyun varmıdır hikayeli de olur oynanışı güzel olan oyunlarda olur sseviğiniz oyunları önerin ben bi bakayım öneriler için teşekkür ederim

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,237
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mass effect i ea games ücretsiz vermişti almıştım ama oynamadım

Light

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Arda Yıldırım
-Batman Arkham serisi hem çok uygun hem zamanında çağ açan bir oyun.
-Doom Eternal, şuanki fiyatıyla ve oynarken verdiği gerek gazla gerek sunduğu oynanışıyla fiyatını hak eden bir oyun.
-Brotato ve Vampire Survivors zaman öldürebileceğin, kaliteli fiyat performans oyunlar.
-Stardew Valley, hem arkadaşlarınla oynaması keyifli hem de rahatlatıcı yapısıyla mükemmel bir oyun +120 saatim var.
-Disco Elysium daha önce görmediğin bir deneyim yaratacak sana. Roman okur gibi oyunu yaşamak istiyorsan alabileceğin bir oyun.
-Blasphemous ara sıra girebileceğin farklı, zorlayıcı bir oyun.
-Katana Zero keyifli bir deneyim sunan 2 saat gibi zamanını alacak güzel bir oyun.
-Oxygen Not Included ilgilisine delisi olabilecek bir deneyim sunuyor.
-The Binding of Isaac vakit öldürmelik, farklı bir tarza sahip.
Daha çok saymak isterdim ama bunlar muhtemelen çoğu kişinin bildiği saymamın gerek olmadığı oyunlar o yüzden sadece isim verip geçiyorum.
Spiderman Remastered, God Of War, Undertale, The Walking Dead serisi, Witcher serisi, Terraria, Sekiro, Left4Dead, Hades, Dying Light Serisi, Devil May Cry 5, Cyberpunk 2077, Assassins Creed Odyssey...

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hikayeli oyun, uzay teması veya RPG seviyorsanız mutlaka şans verin.
teşekkür ederim bakıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

-Batman Arkham serisi hem çok uygun hem zamanında çağ açan bir oyun.
-Doom Eternal, şuanki fiyatıyla ve oynarken verdiği gerek gazla gerek sunduğu oynanışıyla fiyatını hak eden bir oyun.
-Brotato ve Vampire Survivors zaman öldürebileceğin, kaliteli fiyat performans oyunlar.
-Stardew Valley, hem arkadaşlarınla oynaması keyifli hem de rahatlatıcı yapısıyla mükemmel bir oyun +120 saatim var.
-Disco Elysium daha önce görmediğin bir deneyim yaratacak sana. Roman okur gibi oyunu yaşamak istiyorsan alabileceğin bir oyun.
-Blasphemous ara sıra girebileceğin farklı, zorlayıcı bir oyun.
-Katana Zero keyifli bir deneyim sunan 2 saat gibi zamanını alacak güzel bir oyun.
-Oxygen Not Included ilgilisine delisi olabilecek bir deneyim sunuyor.
-The Binding of Isaac vakit öldürmelik, farklı bir tarza sahip.
Daha çok saymak isterdim ama bunlar muhtemelen çoğu kişinin bildiği saymamın gerek olmadığı oyunlar o yüzden sadece isim verip geçiyorum.
Spiderman Remastered, God Of War, Undertale, The Walking Dead serisi, Witcher serisi, Terraria, Sekiro, Left4Dead, Hades, Dying Light Serisi, Devil May Cry 5, Cyberpunk 2077, Assassins Creed Odyssey...
öneriler için teşekkür ederim 3 5 tanesi zaten var ama diğerlerine de bakıcam

mehmet23.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mehmet ali tangüner
iyi forumlar biliyorsunuzki steam dolara geçiyor geçmeden alacağımı alıp bir süre öyle devam etmek istiyorum 1200 civarı bi bütcem var death stranding alıcam onun dışında başka önerdiğiniz oyun varmıdır hikayeli de olur oynanışı güzel olan oyunlarda olur sseviğiniz oyunları önerin ben bi bakayım öneriler için teşekkür ederim
batman arkham knıght

Top Bottom