Neler Yeni

Steam düşük indirme hızı

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,001
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Daha düne kadar 10 ile indiriyordum bugün max 2 ye kadar çıkıyor, Bannerlord ve PUBG indiriyorum. PC yi yeniden başlattım, önbelleği temizledim. Arkada başka bi şey mi iniyor acaba? ona nasıl bakıyoruz? (epic veya xbox/microsoft store da bir indirme yok)

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Furkan Güven
Daha düne kadar 10 ile indiriyordum bugün max 2 ye kadar çıkıyor, Bannerlord ve PUBG indiriyorum. PC yi yeniden başlattım, önbelleği temizledim. Arkada başka bi şey mi iniyor acaba? ona nasıl bakıyoruz? (epic veya xbox/microsoft store da bir indirme yok)
geçen gow indirirken yaşadım 15dk bi düşük indiriyor sonra hızlanıyor neden bilmiyorum

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
steam ayarlardan indirme hızı ile ilgili bir ayar var kontrol edin bi belki hız kısıtlaması vardır

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,001
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçen gow indirirken yaşadım 15dk bi düşük indiriyor sonra hızlanıyor neden bilmiyorum
valla 1-2 saattir aynı hızda 1-2 arası gidip geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

steam ayarlardan indirme hızı ile ilgili bir ayar var kontrol edin bi belki hız kısıtlaması vardır
kontrol ettim hız sınırlaması yok.

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Furkan Güven
valla 1-2 saattir aynı hızda 1-2 arası gidip geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

kontrol ettim hız sınırlaması yok.
hocam suan bende aynı durumdayım steamden kaynaklı bence

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Musa Colak
Steam suncularının yoğun olduğundan kaynaklı büyük ihtimalle. İnternet'te çok fazla bu sorunu görebilirsin (sucuk pişiriyorlar işlemcilerinde :D)

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,001
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steam suncularının yoğun olduğundan kaynaklı büyük ihtimalle. İnternet'te çok fazla bu sorunu görebilirsin (sucuk pişiriyorlar işlemcilerinde :D)
canım ne güzel bannerlord çekmişti hevesimi kaçırdılar.

invy

80+ Bronze
Tr sw buglu dediğiniz sorunlar bendede vardı ayarlardan indirmelere gelin sunucuyu Almanya Frankfurt seçin ben sabit 650 ile indiriyorum

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,001
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Tr sw buglu dediğiniz sorunlar bendede vardı ayarlardan indirmelere gelin sunucuyu Almanya Frankfurt seçin ben sabit 650 ile indiriyorum
almanya-frankfurt olmadı da, almanya-münih ile 4, hamburg ile 5 indiriyor şuan, 1,5 ile indirmekten iyidir. Teşekkür ederim, diğer sunucuları da denim belki daha fazlasını verir.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: invy
Top Bottom