Neler Yeni

❌İndirim Bitti! [STEAM] EA RACING MEGA COLLECTION ALMA YÖNTEMİ

Gkbrkd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Gökberk Denizli
müthiş çözüm heat var diye alamıyordum teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Sefa Ünver
Konunun amacı: Normalde bu bundle içeriğinden herhangi bir oyuna sahipseniz bundle' ı satın alamıyorsunuz, sırf indirimden unbound almak isteyenler bile 359,99 TL ödemek yerine bu bundle 200TL fiyatına alabilir,
Bundle İçeriğinde NFS HEAT, PAYBACK, HP:REMASTERED, UNBOUND, DiRT 5, GRID Legends mevcut.
https://store.steampowered.com/bundle/32318/EA_Racing_Mega_Collection/

*Şuan denedim ve ben bu yöntem sayesinde alabildim. Uzatmadan hızlıca anlatıyorum.

*Bundle içeriğinde sahip olduğunuz oyunları steam destek bölümünden kütüphanenizden kalıcı olarak kaldır deyin.

*Bundle farklı bir steam hesabından kendinize gönderin.

*Ana hesaba geri dönün hediyeyi kabul edin UNKNOWN ERROR vericek,

*Şimdi ana hesabınızdan steam destek bölümüne tekrar girerek önceden kaldırdığınız oyunları geri getirin.

*Bildirimlerden hediyeyi kabul edin. Hayırlı olsun.

Not: Bazı arkadaşlar yan hesaptan ana hesaba gift gönderirken steam/banka güvenlik amaçlı ödemeyi beklemede tutuyor, telaş yapmayın ödeme onaylandıktan sonra hediye ana hesaba otomatik gidiyor. Ortalama 1gün sürebiliyor bu bekleme süreci.
Çok teşekkür ederim oldu :)

zaferler

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
zafer
bende hiçbir oyun yok ve paketi sepete ekleyemiyorum, arkadaşımda hediye olarak al seçeneğine bastığında sepete gitmiyor çözüm varmı

OnlyLance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Only Lance
Konunun amacı: Normalde bu bundle içeriğinden herhangi bir oyuna sahipseniz bundle' ı satın alamıyorsunuz, sırf indirimden unbound almak isteyenler bile 359,99 TL ödemek yerine bu bundle 200TL fiyatına alabilir,
Bundle İçeriğinde NFS HEAT, PAYBACK, HP:REMASTERED, UNBOUND, DiRT 5, GRID Legends mevcut.
https://store.steampowered.com/bundle/32318/EA_Racing_Mega_Collection/

*Şuan denedim ve ben bu yöntem sayesinde alabildim. Uzatmadan hızlıca anlatıyorum.

*Bundle içeriğinde sahip olduğunuz oyunları steam destek bölümünden kütüphanenizden kalıcı olarak kaldır deyin.

*Bundle farklı bir steam hesabından kendinize gönderin.

*Ana hesaba geri dönün hediyeyi kabul edin UNKNOWN ERROR vericek,

*Şimdi ana hesabınızdan steam destek bölümüne tekrar girerek önceden kaldırdığınız oyunları geri getirin.

*Bildirimlerden hediyeyi kabul edin. Hayırlı olsun.

Not: Bazı arkadaşlar yan hesaptan ana hesaba gift gönderirken steam/banka güvenlik amaçlı ödemeyi beklemede tutuyor, telaş yapmayın ödeme onaylandıktan sonra hediye ana hesaba otomatik gidiyor. Ortalama 1gün sürebiliyor bu bekleme süreci.
Knk dün gözüküyordu bugün alıcaktım fakat bir türlü siteye erişemedim 3 tane hesaptan arıyorum ama hala bulamadım süresi bittimi

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,131
İsim
Berk

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377