Neler Yeni

Steam Guard Mobil Kimlik Doğrulayıcısını 7 gündür kullanmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mertcan Baysal
Arkadaşlar merhabalar.1ay önce steam guardı etkinleştirdim.Ama takas yaparken bu sorun çıkıyor anlamıyorum.steam guard etkin teklifi gönderirkende steam guarddan onaylıyorum.Ama ne hikmetse bu yazı çıkıyor karşımdaki de bana söylüyor takas yapmıyor.Yardımlarınızı bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mobil Kimlik Doğrulayıcısını 7 gündür kullanmıyor takasın bekleme süresi 15 gün. yazıyor.

reptile

80+
Mesaj gayet acik. Mobil Kimlik Dogrulayici etkin olmali ve en az 7 gün boyunca kullanilmali. Onaylari e-posta üzerinden alirsaniz her seferinde 15 gün beklemek zorunda kalirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mertcan Baysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj gayet acik. Mobil Kimlik Dogrulayici etkin olmali ve en az 7 gün boyunca kullanilmali. Onaylari e-posta üzerinden alirsaniz her seferinde 15 gün beklemek zorunda kalirsiniz.
Siz ne anlatıyorsunuz Allah aşkına,Bilmediğiniz konular hakkında gereksiz yorumlar yapmayın.

reptile

80+
Bilmediğiniz konular hakkında gereksiz yorumlar yapmayın.

Bildigimi düsünüyorum. Söyledigim seyin aynisi size verilen bildiri mesajinda da yaziyor.

Mobil Kimlik Doğrulayıcısını 7 gündür kullanmıyor

Kendi yazdiginiz mesaji da mi anlamiyorsunuz? Yoksa okuma yazmaniz mi yok?

Öğelerim neden bekletiliyor?​

Mobil Kimlik Doğrulayıcı eklenmeden önce veya eklendikten sonraki ilk 7 gün içerisinde oluşturulan bütün takas ve Pazar listelemeleri 15 gün boyunca bekletilir.

Neden bekletildiginiz acik bir sekilde belirtilmis. Sizin yapmaniz gereken tek sey okumak. Anlamiyorsaniz da, anlatanlara karsi atarlanmayacaksiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,521
Üyeler
141,981
Son üye
rexonlover
Top Bottom