Neler Yeni

Steam takas banı hakkında

saizens

80+
Merhabalar, CS:GO Skin alacağım, veya satacağım takas banının bekleme süresi 15 gün diyor, geçen gün de 15 gün yazıyordu bekledim, sıfırlandı skin almak istedim 1 gün dedi, ve tekrar 15 güne çıktı sebebi nedir? şu anda hala 15 gün yazıyor, steam guard mobili aktifleştirmek istemiyorum, eposta ile aktif zaten, pazarı kullanmak için yada takas yapmak için illa steam guard mobil mi olması lazım?

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
Bilmem ki neredeyim, belki de gördüğün her yerde ?
İsim
Tony Montana
Merhabalar, CS:GO Skin alacağım, veya satacağım takas banının bekleme süresi 15 gün diyor, geçen gün de 15 gün yazıyordu bekledim, sıfırlandı skin almak istedim 1 gün dedi, ve tekrar 15 güne çıktı sebebi nedir? şu anda hala 15 gün yazıyor, steam guard mobili aktifleştirmek istemiyorum, eposta ile aktif zaten, pazarı kullanmak için yada takas yapmak için illa steam guard mobil mi olması lazım?
Steam'dan CS:GO skini aldığınız zaman 1 hafta takas banı olur, takas banı bittikten sonra iteminizi takaslayabilirsiniz. Steam Guard eğer yakın zamanda de-aktifleştirdiyseniz ya da aktifleştirdiyseniz ondan dolayı 15 gün bekletmiş olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,515
Üyeler
142,942
Son üye
datfraq
Top Bottom