Neler Yeni

Steam Hesabı incelemesi

MstDr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mesut
steam arkadaş listemde system #238 çıktı snra bununla görüşmemdeki yazışmalar aşağıda bana farklı bir hesaba itemlerini aktar denildi fakat aktardım gitmedi şuan itemlerim ordada yok sorduğumdada 7 gün incelemen var o tamamlansın snra gidicek tarzında bişeyler söylenildi

Ekler

• Adsızgsd.png
    Adsızgsd.png
    25.8 KB · Hit: 96

Thei3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
ege
Hiçbir şey olmicak korkma 7 gün sonra sende her şeyin hesabada bi şey olmaz sadece inceliyolar

ygkn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Yağız Gölge
Steam destek'den türkçe destek iste, türk çalışanlar var.

jouly

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3-4 gün önce arkadaşlarımla CSGO oynarken birden steam hesabıma bildirim geldi gelen bildirimide aşağıya foto olarak atıyorum ama oynamaya devam ettm sadece nick ve profil fotom silindi sizce bu nedir sıkıntı teşkil eder mi bilgisi olan var mı
NOT: tedirginliğim hesabımda 2bin TL lik bıçak vardı
dostum öncelikle güzel bir çeviri yap veya ingilizcesi iyi olan birine çevirttir bu metini.öncelikle oyunu silip yüklemeni öneririm veya dosyaları doğrula .2 tane hesabın varsa ikisi de anı telefonun guardına bağlıysa birinden ban yersen diğeri de yer onu da söyleyeyim.hile yapmadım diyorsun doğrudur benimde 2k lık bıçağım olsa bende açmam şaka bi yana vac yersen o hiç bi şekilde açılmaz onu unut başta söyliyim eğer oyun banı yersen onlar "haksız" yediğin durumda açılır.haksız ban da nasıl yersin örneğin overwatch a düşersin senin türk olduğunu anlayıp banlatmak amacıyla direk hile deyip geçmiştir öyle bi durum olursa eğer steam desteğe "hesabımda hile kullanılmadı istediğiniz incelemeyi yapabilirsiniz,banımın açılmasını talep ediyorum"gibi bir yazı yazarsan açarlar kafan rahat olsun.eğer dediğim gibi hile yapmadıysan ama hile yüklüyse (muhtemelen yoktur)o zaman da tespitle ban yiyebilirsin.bi ihtimal de crackli indirdiğin oyunların dosyaları csgo dosyalarıyla çakışmış olabilir son zamanda inen bişey varsa silmeni veya sistemi geri tarihe çekmeni öneririm.benim tavsiyelerim bunlar olacaklara bakalım ne olacak inşallah ban felan yemezsin..

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
steam arkadaş listemde system #238 çıktı snra bununla görüşmemdeki yazışmalar aşağıda bana farklı bir hesaba itemlerini aktar denildi fakat aktardım gitmedi şuan itemlerim ordada yok sorduğumdada 7 gün incelemen var o tamamlansın snra gidicek tarzında bişeyler söylenildi
O dolandırıcı olma ihtimali olabilir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Uğur
o nerde yazıyor anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

attım ama gitmedi sıkıntı olur mu 7 gün beklemem gerektiğini söyledi
O kadarını bilemiyorum. Orada yazanı söyledim ben sana. Eğer hile falan kullanmadıysan sorun olmaz heralde.

Top Bottom