Neler Yeni

steam hesabım çalındı e posta değiştirmş ne yapmam lazım ÇÖZÜLDÜ.

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yiğit
arkadaşlar spoofer kullanıyım derken keylogger yemiş olmam gerek ki steam hesabım çalındı guard dahil her şey değiştirldi gmail falan bana haziranda satın aldığım oyundan kredi kartını soruyor büyük ihitmal arkadaşımınki onunla konuşmuyorum uzun zamandır 2020 haziran bu arada steam desteğe talep açdım diğer kredi kartımın son hane ve diğer bilgielrini verdim sizce ne yapmam gerek steamın teknik desteği dünden beridir cevap gelmedi halen

Basrii

80+ Bronze
arkadaşlar spoofer kullanıyım derken keylogger yemiş olmam gerek ki steam hesabım çalındı guard dahil her şey değiştirldi gmail falan bana haziranda satın aldığım oyundan kredi kartını soruyor büyük ihitmal arkadaşımınki onunla konuşmuyorum uzun zamandır 2020 haziran bu arada steam desteğe talep açdım diğer kredi kartımın son hane ve diğer bilgielrini verdim sizce ne yapmam gerek steamın teknik desteği dünden beridir cevap gelmedi halen
Zor gibi

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Bilgileri verdiysen en geç 1-2 hafta içinde hesabını verirler.

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ilk başta çok endişeliydim gerçektende içime sığmıyordu steam desteğe yazdım 26 27 saat sonra şifremle beraber e postayı da sıfırlayıp tek kullanımlık şifreyle geri yolladılar konuyu çözüldü olarak işaretliyicem başına gelen varsa bakıp ne yapacağını görsün endişelenmesin.

Top Bottom