Neler Yeni

steam Hesabım Çalındı Fakat Şifresi Değişmemiş

Woxy0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Balcı
Arkadaşlar Selam 1-2 gün önce bilgisayarıma trojan bulaşmıştı temizledim bilgisayarı fakat steam hesabımın maili değiştirilmiş.Kullanıcı adı ile şifreyi değişmemiş girebiliyorum hesaba ama maili değiştiremiyorum.Steam Desteğe baktığım zamanda oyun aldığımda kart bilgilerimi istiyor adımı soyadımı fatura adresi gibi şeyleri istiyor fakat ben onları hatırlamıyorum nasıl hesabı alabilirim şuan tek sorun mail

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Nail
Arkadaşlar Selam 1-2 gün önce bilgisayarıma trojan bulaşmıştı temizledim bilgisayarı fakat steam hesabımın maili değiştirilmiş.Kullanıcı adı ile şifreyi değişmemiş girebiliyorum hesaba ama maili değiştiremiyorum.Steam Desteğe baktığım zamanda oyun aldığımda kart bilgilerimi istiyor adımı soyadımı fatura adresi gibi şeyleri istiyor fakat ben onları hatırlamıyorum nasıl hesabı alabilirim şuan tek sorun mail
Bu bilgileri vermeden geri alabileceğini sanmıyorum.

Woxy0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Balcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    7.5 KB · Hit: 41

dalgakıran06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Enes
reyiz şu fotoğrafta fatura adresi yazıyor hangisi ad hangisi soyad hangisi şehir bi bilgin varmı bunları bilsem yeticek
niye böyle yaptın ki direk yazsaydın keşke kartın son 4 tanesi olsada olurdu galiba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,930
Üyeler
141,647
Son üye
wx.yasin_19
Top Bottom