Neler Yeni

Steam Hesabım Çalındı. ÇÖZÜLDÜ.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke Ertem
Merhaba forumcu arkadaşlar,

Yaklaşık 4-5 saat önce steam hesabım çalındı. Bilinçli bir kullanıcı olduğumu düşünürdüm. Oyun platformları, youtube, spotify ve çizim Programlarım dışında pek dolaşmam, şüpheli linkleri kötürüm laptobumda açarım fakat ne yazık ki böyle bir durumla karşılaştım. Guard olmasına rağmen hesaba ulaşılmış, mail ve şifre değiştirilmiş. Üstelik mail yoluyla bir bildirim de almadım. 3 saat önce ticket attım. Gerekli bilgileri ve ayriyeten son 2 satın alımımın sslerini eklere ekledim. Hesabımı kurtarabilir miyim? Kaç günde dönüş yaparlar? Lütfen yardımcı olur musunuz?

MrPatates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet Efe Şimşek
benimde daha önce çalındı ticket açtım satın alımalrımın faturalarını bulabildiğimi attım yaklaşık 8 9 saat sonra hesab elime ulaşdı

Arda Coşkun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Arda Coşkun
Nasıl çalındığını da anlatabilirmisiniz bilgilenelim bizde düşmeyelim

NespaY

80+ Silver

Yaklaşık 4-5 saat önce steam hesabım çalındı. Bilinçli bir kullanıcı olduğumu düşünürdüm. Oyun platformları, youtube, spotify ve çizim Programlarım dışında pek dolaşmam, şüpheli linkleri kötürüm laptobumda açarım fakat ne yazık ki böyle bir durumla karşılaştım. Guard olmasına rağmen hesaba ulaşılmış, mail ve şifre değiştirilmiş. Üstelik mail yoluyla bir bildirim de almadım. 3 saat önce ticket attım. Gerekli bilgileri ve ayriyeten son 2 satın alımımın sslerini eklere ekledim. Hesabımı kurtarabilir miyim? Kaç günde dönüş yaparlar? Lütfen yardımcı olur musunuz?
Buraya konu açmak yerine steam ticket açabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke Ertem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnanır mısın hiçbir fikrim yok. Virüs bulamadım, mail hesabımdaki giriş geçmilerine baktım orda da şüpheli bir durum yok. İşte bu yüzden kafayı yemek üzereyim. Sebep belli olsa "haaaa bundan dolayı" diyeceğim. Format atacağım muhtemelen. Ne olur ne olmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ticket açtığımı belirttimiştim yukarıda

Metality

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Selami
Geçmiş olsun. Diğer şifrelerinizi de değiştirin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berke Ertem
Hesabı arkadaşlara yapmış olduğum yorumlar sayesinde buldum. Tabi ki isim değişmiş profil gizliye alınmış. Merak ettiğim bir durum daha var. Hesaba eksiksiz bir şekilde ulaşabilir miyim? Envanterde bir şey yok da oyunlar gider mi?

NespaY

80+ Silver
Hesabı arkadaşlara yapmış olduğum yorumlar sayesinde buldum. Tabi ki isim değişmiş profil gizliye alınmış. Merak ettiğim bir durum daha var. Hesaba eksiksiz bir şekilde ulaşabilir miyim? Envanterde bir şey yok da oyunlar gider mi?
Oyunların gitmez maksimum vac ban yedirir hesaba hile açarak herhangi bir vac korumalı bir oyunda, arkadaşımın hesabı çalınmıştı rustta vac ban yedirmişti çalan kişi steame yazdı maalesef vac ban yenildiyse bir daha kaldırılamaz diye bir yanıt almıştı ama hesabını geri almıştı.

MrPatates

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ahmet Efe Şimşek

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim

satın alma geçmişiyle ilgili bilgileri verdiysen hesabı alırsın merak etme 1-7 gün içinde hesabın elinde olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,987
Üyeler
142,201
Son üye
Serylda
Top Bottom