Neler Yeni

Steam Hesabım Çalındı. Yardım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
Arkadaşlar selam. Steam hesabım çalınmış ve yeni haberim oldu maalesef. Arkadaşım Steam'de beni göremeyince söyledi. Geri nasıl alabilirim ? E-posta adresimi falan değiştirmişler. Destek kısımdan aldığım bir oyun faturasını attığımda şifre attıklarını söylemişler ama nereden atacağımı bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
Arkadaşlar selam. Steam hesabım çalınmış ve yeni haberim oldu maalesef. Arkadaşım Steam'de beni göremeyince söyledi. Geri nasıl alabilirim ? E-posta adresimi falan değiştirmişler. Destek kısımdan aldığım bir oyun faturasını attığımda şifre attıklarını söylemişler ama nereden atacağımı bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
google steam destek yaz ordan bulursun geri alırsın bende çaldırmıştım zamanında

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Site üzerinde destek talebi attım girmeye çalışırken ama ne zaman dönerler bilemiyorum elbette.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
oğuzhan ege
Steam guard yokmu Bi hesabı nasıl kaptırabiliyordunuz anlamıyorum yabancı boş hesaplardan gelen linkler hariç. Steam destek yazıp belirgin bir şekilde anlatın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
google steam destek yaz ordan bulursun geri alırsın bende çaldırmıştım zamanında
Dostum ben de oradan girdim ama olmuyor maalesef. Beni parola değiştirme sayfasına atıyor. Ama değiştiremiyorum. Sonra yine oradan destekj talebi atmaya yönelndiriyor. Kısır döngüye giriyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Steam guard yokmu Bi hesabı nasıl kaptırabiliyordunuz anlamıyorum yabancı boş hesaplardan gelen linkler hariç. Steam destek yazıp belirgin bir şekilde anlatın.
Yoktu galiba. Çok oynamadığım için hatırlamıyorum bile abi. Bilgisayarıma virüs girmişti. O zaman çalındığını düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
yoktu galiba ne la? telefonda steamin varmı yokmu ona göre alırsın hesabı
Hocam telefonda steam var. Ama ona da giremiyorum. Farklı bir şekilde oluysa bilmiyorum kusura bakma. Anlatabilir misin ?

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
973
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172
Hocam telefonda steam var. Ama ona da giremiyorum. Farklı bir şekilde oluysa bilmiyorum kusura bakma. Anlatabilir misin ?
hesabına önceden steam guard yani güvenliğini sağladıysan gmail veya telefon numaranı falan kayıt ettiysen geri alabilirsin. kullanıcı adını gir şifremi unuttum fln yap

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
hesabına önceden steam guard yani güvenliğini sağladıysan gmail veya telefon numaranı falan kayıt ettiysen geri alabilirsin. kullanıcı adını gir şifremi unuttum fln yap
yok onu yapmadım. Bi telefon numarası gözüküyo ama benim değil maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
geçmiş olsun ozaman başkası yardımcı olabiliyosa olsun
Teşekkürler. Steam de doğrulama yaparken daha önce alışveriş yaptığımız kredi kartı numarsaını girince kısa sürede hesabımı veriyorlarmış galiba. Birazdan deneyeceğim.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
oğuzhan ege
Dostum ben de oradan girdim ama olmuyor maalesef. Beni parola değiştirme sayfasına atıyor. Ama değiştiremiyorum. Sonra yine oradan destekj talebi atmaya yönelndiriyor. Kısır döngüye giriyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoktu galiba. Çok oynamadığım için hatırlamıyorum bile abi. Bilgisayarıma virüs girmişti. O zaman çalındığını düşünüyorum.
Dostum 6 senedir torrentden oyun indiririm virüs çıksa bile kabul ederim bişi olmaz ama arkadaşın çalmış olmasın yada Bi linke tıkladığını hatırlıyormusun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Cengiz Balkiraz
Dostum 6 senedir torrentden oyun indiririm virüs çıksa bile kabul ederim bişi olmaz ama arkadaşın çalmış olmasın yada Bi linke tıkladığını hatırlıyormusun?
Arkadaşımdan herhangi bir link geldiğini hatırlamıyorum maalesef. Zaten 3 kişiyle arkadaştım. Onlarında öyle bir şey yapacağını zannetmiyorum.

Top Bottom