Neler Yeni

Steam hesabım kaç para eder?

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
Steam hesabını satarken cs envanterini dahil etmeyeceksin dostum. Oyun hesapları olarak bakacaksın mesela Csgo Prime var, Rdr2 vs vs. Hesabı satmadan önce de bynogame'den envanteri satarsın hiç başın ağrımaz.
Envanteri dahil etmeyeceksin dememin sebebi mesela ben csgo oynamıyorum diğer oyunlar için almak istiyorum neden cs envanterine para vereyim.
peki sade oyun fiyatı ne kadar?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stemde satışlar bugdan dolayı kapalı olduğu için itemler 2x fiyatında kanka ajan ava max 13 dolar falan şuan
peki satmamı önerir misin şu an? itemlerden bahsediyorum sonrasında tekrardan normal fiyatndan almak için

Cihangir

80+ Gold

BehzatÇ.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
behzat
2023-07-09_20-52-16.png

Türkler bişey yapmıs heralde sana

Berkarda

80+ Silver

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emirhan Trm
Beyler bende az kalsın taklaya geliyordum seal ajanı alacaktım d markette 1000TL lakin fiyatı yüksek mi yoksa ideal mi ona göre bakacağım.

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle

Türkler bişey yapmıs heralde sana
lafım fan boylara dostum ve milletin %90 ı fanboy

Rdr'ye aynı yorumu yapmış ama 70 saat oynamış ve steam adında van der linde var çok garip
oyunun içeriğine lafım yok optimizasyonuna lafım var okuduğunu anlamanda sorun var sanırım. hikayesi de gereksiz övülüyordu nereye baksam yok daha iyisi gelmez yok şu bu yorumlarına diyorum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
Emre
Discord
necromancerr
lafım fan boylara dostum ve milletin %90 ı fanboy

oyunun içeriğine lafım yok optimizasyonuna lafım var okuduğunu anlamanda sorun var sanırım. hikayesi de gereksiz övülüyordu nereye baksam yok daha iyisi gelmez yok şu bu yorumlarına diyorum
Optimizasyonuna laf ? Oyunu imzadaki sistemle yüksek ayarlar fsr ile 75 80 fps çok rahat oynayabiliyorum ama unchartedi açtığımda 480p de oyun 20 fps xd ?

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
Optimizasyonuna laf ? Oyunu imzadaki sistemle yüksek ayarlar fsr ile 75 80 fps çok rahat oynayabiliyorum ama unchartedi açtığımda 480p de oyun 20 fps xd ?
bro size bir şey anlatırken ille gözünüze sokmam mı gerekiyor? aç bakayım tartışmaları rockstar launcherdan dolayı oyunu açamayan kaç kişi var? yüksek ayarda 80fps aldığın hurdanla bir de directx2 aç bakayım ne oluyor? cidden beyninizi kullanmıyor musunuz siz? ya da okuma yazmada mı bir problem var

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bro size bir şey anlatırken ille gözünüze sokmam mı gerekiyor? aç bakayım tartışmaları rockstar launcherdan dolayı oyunu açamayan kaç kişi var? yüksek ayarda 80fps aldığın hurdanla bir de directx2 aç bakayım ne oluyor? cidden beyninizi kullanmıyor musunuz siz? ya da okuma yazmada mı bir problem var
Kankam oyunu epicten oynuyorum rockstar client evet çok nadir olsada sorun çıkartabiliyor ve Forza serisinin en sorunlu oyununa o kadar saçma bi yorum yapmışsınki Oyunu oynamaya çalışıyorum oyunu indirmek 3 saat oyunu açmak 20 25 dk ??? benim sistemime hurda diyorsun hadi bunu geçtim senin sistemin ne ayrıca ben bu rdryi bundan daha düşük sistemdede 30+ fps oynadım son zamanlardaki en iyi optimizasyona sahip oyunlardan biridir kendisi ayrıca bu kadar kötülediğin Rdrdeki Van Der Linde çetesinin ismini profilinde kullanmanda ayrı bir ironik
Fh5 yorumunu direk copy paste yapıyorum:bu oyunu kötüleyen sırf ilgi toplamak için kötülüyordur
fh4 te hddye kurulu olmasına rağmen 5 dkyı geçmeden açılıyor fh5 i ssdye kurduğum halde oyunun kendine gelmesi 20 25 dk ???
ve lütfen biraz agresif dil kullanmayı bırak

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
Kankam oyunu epicten oynuyorum rockstar client evet çok nadir olsada sorun çıkartabiliyor ve Forza serisinin en sorunlu oyununa o kadar saçma bi yorum yapmışsınki Oyunu oynamaya çalışıyorum oyunu indirmek 3 saat oyunu açmak 20 25 dk ??? benim sistemime hurda diyorsun hadi bunu geçtim senin sistemin ne ayrıca ben bu rdryi bundan daha düşük sistemdede 30+ fps oynadım son zamanlardaki en iyi optimizasyona sahip oyunlardan biridir kendisi ayrıca bu kadar kötülediğin Rdrdeki Van Der Linde çetesinin ismini profilinde kullanmanda ayrı bir ironik
Fh5 yorumunu direk copy paste yapıyorum:bu oyunu kötüleyen sırf ilgi toplamak için kötülüyordur
fh4 te hddye kurulu olmasına rağmen 5 dkyı geçmeden açılıyor fh5 i ssdye kurduğum halde oyunun kendine gelmesi 20 25 dk ???
ve lütfen biraz agresif dil kullanmayı bırak
donanım bilgin 0 falan sanırım? hddye kurulu olması yavaş açılmasının ana sebebi olabilir mi? oyunun aşırı büyük haritası var hdd onları yüklerke yavaş kalır yıl olmuş 2023 hdd kullanıp en ikonik sumilasyon oyununa çöp atıyorsun. forzaya sorunlu diyen de ilk defa gördüm. 2.kez söylüyorum OYUNUN HİKAYE ÖRGÜSÜNE BİR LAFIM YOK TEK LAFIM GEREKSİZ ABARTILDIĞIYDI BANA OYUNU ÖVMEYİ BIRAK. 16 yaşında bir çocuksun seninle vaktimi öldüremem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,968
Üyeler
142,063
Son üye
AkiBey
Top Bottom