Neler Yeni

Steam Hesabım Kalıcı Olarak Banlanacağı Söyleniyor

Kaygusuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kerem KAYGUSUZ
Öncelikle herkese merhaba ve iyi forumlar. Bugün birisi bana discord üzerinden ulaştı ve beni dolandırıcılıkla alakalı olarak raporlamış. Bana bunun bir yanlış anlaşılma olduğunu ve bunu belirtmem gerektiğini söyledi. Sonra ben discord üzerinden steam desteğe ulaştım ve hesabıma 50$ yatırmam gerektiğini söylediler. Ne yapacağımı bilemiyorum arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Discordda steam destek yok ki?

Palo DAYI 👑

80+ Gold
kandırmaya calısmıslar dıye yorumladım

Kutlu0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Kutluhan
Öncelikle herkese merhaba ve iyi forumlar. Bugün birisi bana discord üzerinden ulaştı ve beni dolandırıcılıkla alakalı olarak raporlamış. Bana bunun bir yanlış anlaşılma olduğunu ve bunu belirtmem gerektiğini söyledi. Sonra ben discord üzerinden steam desteğe ulaştım ve hesabıma 50$ yatırmam gerektiğini söylediler. Ne yapacağımı bilemiyorum arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Dostum aynısını bana da yaptılar merak etme hiç bişi olmuyor :)

Palo DAYI 👑

80+ Gold
steam de seının hesabını banlatmamak ıcın 50 dolarınamı kaldı knk bıldıgın para koarmaya calısıyolar dclerını verde trollesın ınsanlar

Kaygusuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kerem KAYGUSUZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar içim rahatladı çok sağolun.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Öyle bir durum olsa Mail gelir.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Emre Altun
Hahaha. Steam 50 dolar yatır hesabını banlamayalım der mi dostum. Az uyanık olun. Steam sorun olursa mail yolu ile ulaşır.

Kaygusuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Kerem KAYGUSUZ
Arkadaşlar Az önce e posta adresiniz değiştirildi diye bir mail aldım N e yapmalıyım ???

Palo DAYI 👑

80+ Gold

Ysuflix

80+ Gold
hocam steam hesabın çalınmış. steam desteğe ticket at hesabının çalındığını bildir. senden gerekli bilgileri toplayacaklar o bilgileri sağlarsan hesabı kurtarırsın.

Top Bottom