Neler Yeni

steam hesabım nasıl? kaça gider?

Dahası  
Reaksiyon skoru
757
İsim
Talha Açıkgöz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam dağa taş atarak eğlenecez herhalde ben 8-9 yaşlarındayken mahallede bir imam vardı top oynuyoduk işte 10 kişi 5 e 5 maç yapıyoz birde mahallenin abisi var tabi uzun boylu 15 yaşlarındaydı bir şut çekti kalecinin bileği döndü buraya kadar bişey yok olabilecek şeyler sonra imam gördü ambulansı çocuğun ailesini fln aradı sonra topu aldı gitti neden diye sorduk günah Allah yakar fln diyordu hala unutmam o anılarımı

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,270
İsim
Semih Boran
hocam dağa taş atarak eğlenecez herhalde ben 8-9 yaşlarındayken mahallede bir imam vardı top oynuyoduk işte 10 kişi 5 e 5 maç yapıyoz birde mahallenin abisi var tabi uzun boylu 15 yaşlarındaydı bir şut çekti kalecinin bileği döndü buraya kadar bişey yok olabilecek şeyler sonra imam gördü ambulansı çocuğun ailesini fln aradı sonra topu aldı gitti neden diye sorduk günah Allah yakar fln diyordu hala unutmam o anılarımı
Oynaması caiz oyunlar var ama sorumluluklarını yerine getirmeniz şartıyla oynayabilirsiniz. Kerem Hoca oyun oynuyor. Bilinen bir şey.

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Tuğra
Oynaması caiz oyunlar var ama sorumluluklarını yerine getirmeniz şartıyla oynayabilirsiniz. Kerem Hoca oyun oynuyor. Bilinen bir şey.
lol oynamakta sakınca varmı (ruh hastası oldum)

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,624
İsim
Emre
Discord
necromancerr

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Tuğra
Kadın karakterlerde açıklık saçıklık var sanırsam. Oynamamayı öneririm.
1704102240375.png

hmmm son maçım
Mesaj otomatik birleştirildi:

poşet elo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,711
Üyeler
149,256
Son üye