Neler Yeni

Steam hesabımda geçmiş ödemeye itiraz ve bu nedenle EA hesabımın kapatılması.

NOola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
berkay varol
Arkadaşlar öncelikle selamünaleyküm hepinize ve aleykümselam
Bugün gece oyun oynarken steami açtım ve bana alttaki gibi bir uyarı verdi önce takmadım.
.
oe2.png

Sonra ise FC24 de bi anda atıldım ve bana eror kod 107 verdi daha sonrasında ise kalıcı olarak banlandığımı söyledi ve bana EA tarafından bir mail gelmiş Mailde kural ihlali vs yaptığımı ve direkt hesabımdaki oyunların ödemelerin kaldırıldığını ve kapatıldığını söyledi.
oe.png

Bende araştırmaya başladım ve bu sorunu yaşayan insanların olduğunu gördüm birisi 2021 de yaşamış hatta yabancı ve 21 gün sonra bu sorunu çözmüş. Ama onun bankası hatalı olduğunu kabul etti ben bankamı aradığımda dekontta vs işlemin başarılı olduğunu söylediler VISA ya 3 kez mail attım onda ise buna kartı veren bankanız bakıyor dedi. EA ve Steam ile iletişime geçtim haber bekliyorum onlara dekontu vs de attım ve hesabıma para yatırılmadığınıda söyledim. Bu VISAya nasıl ulaşabilirim ben adam akıllı itiraz etmişler çünkü bankamda ise itiraz gözükmüyor. NASIL İTİRAZI KALDIRTA BİLİRİM?? Bu sorunu nasıl çözebilirim bilen yada fikri olan varsa ulaşırsa sevinirim.

Top Bottom