Neler Yeni

steam hesabımdan item akladılar

ozerkrby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ozer karabey
Merhabalar bu maili atmamın sebebi yardımına ihtiyacım var cidden 1 haftadır çok garip bir durum yaşıyorum Steam hesabım 2 defa soyuldu olayı anlatayım Steamden bir kaç item aldım csgo ya skin ve kapsül kasası envarterimde normal duruyodu 08.04.2023 tarihinde hesabıma giriş yaptım ve hiçbirşey yok hepsi satılmış ve bir adet dota itemi alınmış hesabıma 0.12 kuruşluk bir item ve 92 tl ye ben almışın adam benim hesapla para aklamış abi hesapta steam guard var şifre sağlam ve kimseyle paylaşmıyorum ve aile koruması var satışa konulsa bile telefondan onaylamam gerek bunları nasıl aşıpta bunu yapabiliyorlar ve tamamen şifre değiştirdim aile koruma şifresi değiştirdim tüm cihazlardan çıkış yaptım steam apı de sıfırladım takas linkinide sıfırladım olabilecek herşeyi yaptım pcyi de daha 1 hafta önce formatladım bu nasıl olabilir abi benden başka pc kullanan girende yok ve 2. defa bunların hepsini yaptıktan sonra bugun tekrar 160 tl lik item yok olmuş tekrar herşeyi değiştirdim cidden 2 haftada 500 tl zararım var ve steam hiç bir şey yapmıyor.

RESİMLERDE İTEM DEĞERİNİ GÖRÜYOSUNUZ PARA AKLANIYOR VE HİÇ BİR ŞEY YAPAMIYORUM PC FORMATLI VE VÜRÜS YOK LÜTFEN BUNU SÖYLEMEYİN

Ekler

• hesap bu.png
    hesap bu.png
    348.1 KB · Hit: 91
  • delil 2.png 2.png
    delil 2.png 2.png
    134.1 KB · Hit: 90
  • delil 3 3.png
    delil 3 3.png
    128.7 KB · Hit: 92
  • item değeri.png
    item değeri.png
    210.4 KB · Hit: 86
"hesapla para aklamış abi hesapta steam guard var şifre sağlam ve kimseyle paylaşmıyorum ve aile koruması var satışa" su dediklerin dogru ise hikayenin gerisi yalan kanka bosa yalan anlatma

S H I V A & Emekli Global

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,115
İsim
a l p e r
"hesapla para aklamış abi hesapta steam guard var şifre sağlam ve kimseyle paylaşmıyorum ve aile koruması var satışa" su dediklerin dogru ise hikayenin gerisi yalan kanka bosa yalan anlatma

Kanka kendisi yapacak değil ya.

CptSpork

80+ Bronze
Bu yöntemi ben de kullanıyorum. Bir müşterime bir şey satacağım zaman eğer steam bakiyesi olarak ödeme yapacaksa pazara 20 kuruşluk bir dota itemini, müşterimin ödeme yapacağı fiyata koyuyorum ve alıyor. Bu sayede steam bakiyesini aktarmış oluyor. Ancak steam yeni bir düzenleme getirdi bu mevzuya. Eğer 20 kuruşluk eşyayı 40 50 TL'ye satarsan bakiyeyi bekleme altına alıyor ve ödemeyi inceliyor. Keşke olay gerçekleşir gerçekleşmez steam desteğe yazsaydın. Ayrıca Aile Koruması PİN'i kurmanı öneririm. Hesabının şifresini vb bilseler bile 4 haneli pin olmadan bu tür işlemleri yapamıyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
934,015
Üyeler
146,607
Son üye
X_Burak_X2