Neler Yeni

Steam İndi̇ri̇mleri̇n'de Alacağiniz Oyunlar ?

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
Arkadaşlar Öneri Yapmak İsteyen Yapabilir Aklımdaki Oyunlar :

SatisFactory
Little Nightmares 2
Drug Dealer Simulator

DMNS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Burak Duman
Bannerlord ve RDR2. He birde olursa Risk of Rain.

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
F1 2021 bütçem yeterse 2022

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Halil arslan
Bannerlord ve Assasins Creed odyssey.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bannerlordda şuan yüzde 20 indirim var sizce daha da düşme ihtimali var mı yoksa zaten indirimde olan oyunlara indirim gelmez diye bi olay var mı?

rech

80+ Bronze

SatisFactory
Little Nightmares 2
Drug Dealer Simulator
Güzel bir indirim olursa Cyberpunk 2077. The Forest kesin alacağım. Diğer oyunlara da fiyatına göre bakacağım

Eclipse

80+ Bronze
Hades ve Torchlight 3. Yakuza Kiwami 1 2 de alacaktım ama onları daha ucuz diye xbox üzerinden aldım. Telefon camı kırıldı ve yenisi bi tık girdi diye almaya da bilirim. Hades gamepass de var Torchlight 3e de kötü diyorlar zaten.

Suwariba

80+ Silver
rdr 2 kesinlikle alacağım, gerisine bakarız.
mordhau ve arkın harita paketini alacağım ama onlar indirime girmez büyük ihtimal

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,152
İsim
Adnan Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rdr 2 kesinlikle alacağım, gerisine bakarız.
mordhau ve arkın harita paketini alacağım ama onlar indirime girmez büyük ihtimal
Hades ve Torchlight 3. Yakuza Kiwami 1 2 de alacaktım ama onları daha ucuz diye xbox üzerinden aldım. Telefon camı kırıldı ve yenisi bi tık girdi diye almaya da bilirim. Hades gamepass de var Torchlight 3e de kötü diyorlar zaten.
Güzel bir indirim olursa Cyberpunk 2077. The Forest kesin alacağım. Diğer oyunlara da fiyatına göre bakacağım
Bannerlord ve Assasins Creed odyssey.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bannerlordda şuan yüzde 20 indirim var sizce daha da düşme ihtimali var mı yoksa zaten indirimde olan oyunlara indirim gelmez diye bi olay var mı?
Bannerlord ve RDR2. He birde olursa Risk of Rain.
Şahsen Bende 400 oyun var ama Arkadaş rust alacakmış sizce kaça düşer rust ?

mesut3467

80+ Bronze
Dostum torchlight 3 ü kesinlikle önermiyorum. Önceki oyunlarına nazaran hiç olmuş oyun, çok mobil kalmış. Haritalar neredeyse birbirinin aynısı. Torchlight 2 gibi bir oyunun devamına hiç yakıştıramadım. indirimle en son 24 TL ye düşmüştü. Onun yerine bilgisayarın kaldırıyorsa grimdawn, titan quest yada viktor vran almnı öneririm. Viktor vran türkçe destekli diğerlerine nazaran daha toy bir oyun. Fakat yinede torchlight 3 den iyidir. İzometrik hack and slash yada sadece izometrik seviyorsan başka oyunlarda tavsiye ederim.

EGES70

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ege Servi
Sekiro
Dark souls 3
Dark souls 1 remastered

Shiwa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Baran

SatisFactory
Little Nightmares 2
Drug Dealer Simulator
Gta5,R6,the forest,raft, forza horizon 4,Naruto oyunu vardı onu alacağım
Pro soccer online

Eclipse

80+ Bronze
Dostum torchlight 3 ü kesinlikle önermiyorum. Önceki oyunlarına nazaran hiç olmuş oyun, çok mobil kalmış. Haritalar neredeyse birbirinin aynısı. Torchlight 2 gibi bir oyunun devamına hiç yakıştıramadım. indirimle en son 24 TL ye düşmüştü. Onun yerine bilgisayarın kaldırıyorsa grimdawn, titan quest yada viktor vran almnı öneririm. Viktor vran türkçe destekli diğerlerine nazaran daha toy bir oyun. Fakat yinede torchlight 3 den iyidir. İzometrik hack and slash yada sadece izometrik seviyorsan başka oyunlarda tavsiye ederim.
O oyunu bir şekil oynayacağım. İyi bir oyun oynamaktan ziyade merak ediyorum diyelim. Şu an Minecraft Dungeons oynuyorum çünkü ilk defa Path of Exileda baya ilerledim ve baydı. Dungeons rahat.

Asfalt Osman

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Umut
Instagram
Ergelenu
Discord
Asfalt Osman #2131
İndirimli oyunların linki var mi