Neler Yeni

🔥Steam Kış İndirimlerinde Ücretsiz Bakiye Kazanmak🔥

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
bir kişi benden 6 kart aldı kendimi kazıklanmış gibi hissediyorum 😀

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,899
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
bir kişi benden 6 kart aldı kendimi kazıklanmış gibi hissediyorum 😀
Kartları alanlar çok para basıp level atlamaya çalışıyor. Çünkü normal koleksiyon kartlarıyla 1 oyunda 5 rozet işleyebilirsin. Ancak bu kartlarla istediğin kadar işleyebiliyorsun. Yani en düşük fiyattan 1 kuruş daha ucuza sattıysan bir sorun yok diyebiliriz. :kizginpeepo:

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Kartları alanlar çok para basıp level atlamaya çalışıyor. Çünkü normal koleksiyon kartlarıyla 1 oyunda 5 rozet işleyebilirsin. Ancak bu kartlarla istediğin kadar işleyebiliyorsun. Yani en düşük fiyattan 1 kuruş daha ucuza sattıysan bir sorun yok diyebiliriz. :kizginpeepo:
hepsini 0,90 kuruştan sattım

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,899
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
hepsini 0,90 kuruştan sattım
Ürünün minimum fiyatı bellidir, buna göre satış yapmakta fayda var. Belki de 1 TL'lik kartı 90 kuruşa sattın. Satılmayan kartlar da normalde 70 kuruş olduğu için alınmıyordur. Çünkü birisi bu kartları satın almak istediğinde Steam otomatik olarak en ucuzunu veriyor, sonra daha pahalı ilanlar satılıyor.
1671740236980.png

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Ürünün minimum fiyatı bellidir, buna göre satış yapmakta fayda var. Belki de 1 TL'lik kartı 90 kuruşa sattın. Satılmayan kartlar da normalde 70 kuruş olduğu için alınmıyordur. Çünkü birisi bu kartları satın almak istediğinde Steam otomatik olarak en ucuzunu veriyor, sonra daha pahalı ilanlar satılıyor.
Alıntıyı görüntüle
kartların fiyatı 0,70-0,85 kuruş arasıydı. Yani en düşük fiyattan daha ucuza satmadım en az 10-15 kuruş üstünde sattım, işin esprisindeyim zaten.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,586
İsim
MehmedVII
2-3 dakikada yapacağınız işlemlerle 11 adet koleksiyon kartı kazanacaksınız. Bu kartların tanesinin değeri ise yazıyı yazdığım sırada 0.70 ve 1.10 TL arasında değişiyor. Siz bu işlemi yaparken fiyatlar arta da bilir azala da bilir. Ayrıyetten mağazaya girdiğimde ekstra olarak 1 koleksiyon kartını de hediye verdi, sebebini bilmiyorum. Bu 12 kartı sattığımda 8.78 TL bakiye kazandım.İndirimler boyunca daha da fazla koleksiyon kartı kazanabilirsiniz, bunu da yazının devamında gösterdim. Çok yüksek değil ancak 2-3 dakika için fazlasıyla iyi olduğunu düşünüyorum. Son olarak şu notu geçmem gerekiyor. Steam hesabınızın Sınırlandırılmış olmaması gerekiyor.

Mağazayı Biraz Aşağı Kaydırarak Oy Verme Sayfasına Gidin
Alıntıyı görüntüle

Her Kategoride Bir Oyuna Oy Vererek Koleksiyon Kartı Kazanın
Alıntıyı görüntüle

Son Olarak Bu Kartları Pazarda Satın
Alıntıyı görüntüle

Yazının başında söylediğim gibi indirim boyunca koleksiyon kartı kazanarak daha fazla bakiye elde edebilirsiniz.

Mağazada Aşağı Kaydırarak Keşif Kuyruğunu Bulun
Alıntıyı görüntüle

Önünüze Gelen Oyunlara Sıradaki Diyerek Kuyruğu Bitirin
Alıntıyı görüntüle

Kuyruk Bittiğinde Kart Envanterinize Gelecek
Alıntıyı görüntüle

Keşif kuyruğunu günde 1 kez yapabilirsiniz. Yani her gün 1 koleksiyon kartı kazanmış olursunuz.
Ben toplam 9-10TL kazandım pahalı kart ds düştü.

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Deniz Göksu
Cevhere dönüştürünce bir işe yarıyor mu?

JSezar

80+ Silver
Değeri çok düşmüş,11 tane alabildim normal mi?

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,534
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
2-3 dakikada yapacağınız işlemlerle 11 adet koleksiyon kartı kazanacaksınız. Bu kartların tanesinin değeri ise yazıyı yazdığım sırada 0.70 ve 1.10 TL arasında değişiyor. Siz bu işlemi yaparken fiyatlar arta da bilir azala da bilir. Ayrıyetten mağazaya girdiğimde ekstra olarak 1 koleksiyon kartını de hediye verdi, sebebini bilmiyorum. Bu 12 kartı sattığımda 8.78 TL bakiye kazandım.İndirimler boyunca daha da fazla koleksiyon kartı kazanabilirsiniz, bunu da yazının devamında gösterdim. Çok yüksek değil ancak 2-3 dakika için fazlasıyla iyi olduğunu düşünüyorum. Son olarak şu notu geçmem gerekiyor. Steam hesabınızın Sınırlandırılmış olmaması gerekiyor.

Mağazayı Biraz Aşağı Kaydırarak Oy Verme Sayfasına Gidin
Alıntıyı görüntüle

Her Kategoride Bir Oyuna Oy Vererek Koleksiyon Kartı Kazanın
Alıntıyı görüntüle

Son Olarak Bu Kartları Pazarda Satın
Alıntıyı görüntüle

Yazının başında söylediğim gibi indirim boyunca koleksiyon kartı kazanarak daha fazla bakiye elde edebilirsiniz.

Mağazada Aşağı Kaydırarak Keşif Kuyruğunu Bulun
Alıntıyı görüntüle

Önünüze Gelen Oyunlara Sıradaki Diyerek Kuyruğu Bitirin
Alıntıyı görüntüle

Kuyruk Bittiğinde Kart Envanterinize Gelecek
Alıntıyı görüntüle

Keşif kuyruğunu günde 1 kez yapabilirsiniz. Yani her gün 1 koleksiyon kartı kazanmış olursunuz.
Hcm cevher ne işe yarıyor 160 cevherim var çuval mı alıp satmam lzm nasıl oluyor anlamadım???

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,899
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Hcm cevher ne işe yarıyor 160 cevherim var çuval mı alıp satmam lzm nasıl oluyor anlamadım???
Cevhere dönüştürünce bir işe yarıyor mu?
Cevher yapmayın. 500 Cevher ile 1 tane cevher çuvalı yapabiliyorsunuz, o da 6.60 TL şu anda. Ancak buradan kazandığınız kartların tanesi 18 cevher veriyor, yani hepsini dönüştürseniz bile 200 cevheriniz filan olur, yani baya zarara girersiniz. Normalde hepsini sattığınızda zaten 8-10 TL civarında kazanıyorsunuz.

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,534
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Cevher yapmayın. 500 Cevher ile 1 tane cevher çuvalı yapabiliyorsunuz, o da 6.60 TL şu anda. Ancak buradan kazandığınız kartların tanesi 18 cevher veriyor, yani hepsini dönüştürseniz bile 200 cevheriniz filan olur, yani baya zarara girersiniz. Normalde hepsini sattığınızda zaten 8-10 TL civarında kazanıyorsunuz.
Ahh ulan 🥲 boş yere kartlarımın yarısı gitti çuvalda çok pahalı....
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 kere yaptım kuyruğu hatta 4 kere ama kart gelmedi heralde mobildeyim diye...

Top Bottom