Neler Yeni

Steam Remote Play Bağlananı Bulabilir Miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bahattin Sezer
Arkadaşlar selam bir oyun sitesinden Steam oyun hesabı almıştım. Hesap ortak hesaptı ve benim haricimde birkaç kullanıcı daha girip çıkıyordu gece oyunu indirmeye bıraktım sabah kalktığımda bilgisayarımın çoğu ayarının değiştiğini gördüm. Steam remote play üzerinden kurulmuş bağlantı. İşlem yapılırken uyuduğum için yapan kişiyi tespit edemedim maalesef. Aynı şekilde arkadaşıma bağlandım ve ipsorgu.com üzerinden IP kontrol ettiğimde benim değil arkadaşımın IP adresi çıkıyor PC üzerinde. Acaba bana bağlanan kişiyi bulabilir miyim bulamaz mıyım dava açsam ne olur bir bilgisi olan varsa cevaplarca çok sevinirim.

Ortak hesabın risklerinden biriside bu maalesef ortak hesap almayı göze alıyorsan bunları da düşünmeli ve katlanmalısında

Bu konuda haklısınız fakat oyunların fiyatı malum alamıyoruz bu yöntemle deneyeyim dedim pişman oldum acaba yapan kişiyi bulabilir miyim?
Takip de kalın elbet bulursunuz ama nasıl bulacağınız konusunda tecrübe sahibi değilim maalesef

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
n
Arkadaşlar selam bir oyun sitesinden Steam oyun hesabı almıştım. Hesap ortak hesaptı ve benim haricimde birkaç kullanıcı daha girip çıkıyordu gece oyunu indirmeye bıraktım sabah kalktığımda bilgisayarımın çoğu ayarının değiştiğini gördüm. Steam remote play üzerinden kurulmuş bağlantı. İşlem yapılırken uyuduğum için yapan kişiyi tespit edemedim maalesef. Aynı şekilde arkadaşıma bağlandım ve ipsorgu.com üzerinden IP kontrol ettiğimde benim değil arkadaşımın IP adresi çıkıyor PC üzerinde. Acaba bana bağlanan kişiyi bulabilir miyim bulamaz mıyım dava açsam ne olur bir bilgisi olan varsa cevaplarca çok sevinirim.
ne gibi değişikliklere sebep oldu bende ortak hesabı düşünüyorum risklerini açıklarsan ne sorunlar geldi paylaşırsan cok hoş olur ona göre elimize sürüp sürmemeye kadar veririz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bahattin Sezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
n

ne gibi değişikliklere sebep oldu bende ortak hesabı düşünüyorum risklerini açıklarsan ne sorunlar geldi paylaşırsan cok hoş olur ona göre elimize sürüp sürmemeye kadar veririz
Çoğu yedek dosyam ve fotoğraflarım silindi ayrıca instagramımada girmiş kendisi yani epey kendine güvenen bir arkadaşa denk gelmişim maalesef.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
ortak hesap olduğu için hiçbir suç yok ortada. kanıtlayamazssın yani.

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
Emre Kaplan
Top Bottom