Neler Yeni

Steam Sonbahar İndirimi Saat Kaçta

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Katil men
Merhabalar Steam Sonbahar İndirimi Saat 9da başlayacak diye gördüm yani yaklaşık 1 saat sonra doğrumu sizce çok fazla indirim gelirmi

mamır90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
irfan
Merhabalar Steam Sonbahar İndirimi Saat 9da başlayacak diye gördüm yani yaklaşık 1 saat sonra doğrumu sizce çok fazla indirim gelirmi
Ben anlamadım ki zaten dolara döndü şimdi indirim yapacaklar eski fiyatları indirimli diye mi alacaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Dijital Oyun Servisleri
Pardon, hangi indirim? 😄

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
Hocam simdi bu satin alama işlemi nasıl olucak biz normal bir şekilde karttan odicez mi Nadi olucak

fine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Emir
Ben anlamadım ki zaten dolara döndü şimdi indirim yapacaklar eski fiyatları indirimli diye mi alacaz
Zaten AAA oyunlarda fazla değişim yok. Mesela Elden Ring, dolara geçmeden önce 1000 TL'ye satılırken artık anlık dolar kuruyla 1100-1200 lira civarına alınıyor. Yarı yarıya indirime girse 600 liraya alacaksın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam simdi bu satin alama işlemi nasıl olucak biz normal bir şekilde karttan odicez mi Nadi olucak
Sen normal bir şekilde ödemeni yapacaksın ama anlık dolar kuru + komisyon düsecek karttan. Bu komisyon olayını iyice araştırmak lazim, ben de bilmiyorum tam detayını.

Satriani

80+ Bronze
İndirim olsa ne olacak ki, bankalardaki kur makasları, komisyonlar vs. her türlü devirecekler bu saatten sonra. Çok zor ihtimal artık bi' oyunu eski fiyatından daha aşağıya almak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Dijital Oyun Servisleri
Mesai saatleri içerisinde alışveriş yaparsanız makas çok açılmaz ama akşamları ve özellikle hafta sonları bankaların dolar alış-satış makası çok fark ettiriyor.

Bunu önlemek için önceden bakiye de yükleyebilirsiniz, dolar kuru artışının da önüne geçmiş olursunuz böylelikle.

Aklıma bunlar geliyor, ben kesinlikle alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Kaçıracak bir şey kalmadı daha, indirim de yapsalar bir fark yok. GTA 6 çıkarsa bakarız, şimdiden biriktirmeye başlayalım. Kenara dolar atmak, oyun almaktan daha karlı.

mamır90

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
irfan
Zaten AAA oyunlarda fazla değişim yok. Mesela Elden Ring, dolara geçmeden önce 1000 TL'ye satılırken artık anlık dolar kuruyla 1100-1200 lira civarına alınıyor. Yarı yarıya indirime girse 600 liraya alacaksın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen normal bir şekilde ödemeni yapacaksın ama anlık dolar kuru + komisyon düsecek karttan. Bu komisyon olayını iyice araştırmak lazim, ben de bilmiyorum tam detayını.
Ya bakalım çok alakasız bir karşılaştırma ama sifu mu yoksa spider man mj

Top Bottom