Neler Yeni

steam squad vac ban yeme

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
Arkadaşımla steamdeki squad oyununu oynuyorduk arkadaşım yeni almıştı ve 30. dakikasında bir anda vac ban yedi ama squadda hile açmadı daha yeni girmişti oyunu fln öğreniyodu squad hilesi fln söz konusu değil ama bilgisayarında başka bir oyunun hilesi yüklüymüş steam destek hile açmışsınızdır diyo ama squadda hile açmadı. oyunun anticheati bilgisayarda 3.parti yazılım var diye vac ban atabilirmi varmı böyle bir şey çünkü aklımıza başka bir şey gelmiyo

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,049
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Arkadaşımla steamdeki squad oyununu oynuyorduk arkadaşım yeni almıştı ve 30. dakikasında bir anda vac ban yedi ama squadda hile açmadı daha yeni girmişti oyunu fln öğreniyodu squad hilesi fln söz konusu değil ama bilgisayarında başka bir oyunun hilesi yüklüymüş steam destek hile açmışsınızdır diyo ama squadda hile açmadı. oyunun anticheati bilgisayarda 3.parti yazılım var diye vac ban atabilirmi varmı böyle bir şey çünkü aklımıza başka bir şey gelmiyo
Başka oyunda hile yapmadı vac ban yemesine sebep olabilir evet, iyi olmuş yapmasaymış hileyi

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka oyunda hile yapmadı vac ban yemesine sebep olabilir evet, iyi olmuş yapmasaymış hileyi
ne saçma iş bu hocam diğer oyunun steamle alakası yok oyun niye başka oyunun hilesi var diye ban atıyo ben ilk defa böyle birşeyle karşılıyorum benimde bilgisayarımda farklı 3.parti yazılımla aynı oyunu oynadığım oldu ama yemedim o oyunun dosyalarında bile değil yani uzaktan yakından alakası yok niye ban atılıyoki

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,049
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
ne saçma iş bu hocam diğer oyunun steamle alakası yok oyun niye başka oyunun hilesi var diye ban atıyo ben ilk defa böyle birşeyle karşılıyorum benimde bilgisayarımda farklı 3.parti yazılımla aynı oyunu oynadığım oldu ama yemedim o oyunun dosyalarında bile değil yani uzaktan yakından alakası yok niye ban atılıyoki
Güvenlik programı sorun tespit edip atmıştır, geri dönülemez zaten bu bandan.
Bir oyunun açığından faydalanıp hile yapıyorsunuz, oyunun açığını koruyan sistemede karşı çıkıyorsunuz.

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir oyunun açığından faydalanıp hile yapıyorsunuz, oyunun açığını koruyan sistemede karşı çıkıyorsunuz.
reis ama steamden bağımsız farklı bir oyun ama arkadaş steamdeki bir oyundan ban yedi diyoki steam hile açmışsınız.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,049
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
reis ama steamden bağımsız farklı bir oyun ama arkadaş steamdeki bir oyundan ban yedi diyoki steam hile açmışsınız.
Dostum anlatmak istediğimi anlatamadım ben, steam desteğe yazarsınız başka oyunda açtık bu oyunda açmadık diye onlarda karar neyse verirler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela bu A yı bir oyunda açık olarak düşün, o senin hile açtığın oyundaki açık olarak.
Bu steamdeki oyundada A açığı vardır anticheat bu A açığını görüp faydalanmaya çalışıyor olarak algılayıp banlamıştır

Stayy

80+
Karardan geri dönülemez diye bir şey yok ortada haksız bir yasaklama varsa kanıtlanırsa açılır.

SithLorD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Özçelik
Valve Anti-Cheat sisteminde bulunan tüm dosyaları tarar ve hile olabileceğini tespit ettiği uygulamaları engellemekle kalmaz, VAC sunuculu oyunlardan da banlayabilir. Sen hile kullanmasan bile.

Bu sebeple Steam kullanıyorsanız, Torrent veya başka oyunlara ait hileler bulundurmayın bilgisayarınızda.

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Nail
injector veyahut sakıncalı bir dll varsa steam bunun yüznden banlamıs olabilir

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
Valve Anti-Cheat sisteminde bulunan tüm dosyaları tarar ve hile olabileceğini tespit ettiği uygulamaları engellemekle kalmaz, VAC sunuculu oyunlardan da banlayabilir. Sen hile kullanmasan bile.

Bu sebeple Steam kullanıyorsanız, Torrent veya başka oyunlara ait hileler bulundurmayın bilgisayarınızda.
evet haklısınız ama unutmuş arkadaşım ve ban yenilen oyunun hileyle alakası yok şuan haksız bir ban var bu açılırmı onu öğrenmeye çalışıyorum

injector veyahut sakıncalı bir dll varsa steam bunun yüznden banlamıs olabilir
evet benzeri bir şey ama ban yenilen oyunla alakası yok

SithLorD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yusuf Özçelik
VAC yasaklamaları kalıcıdır ve kaldırılması mümkün değildir. Valve bu konuda çok katı maalesef.

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
VAC yasaklamaları kalıcıdır ve kaldırılması mümkün değildir. Valve bu konuda çok katı maalesef.
ama haksız ban be hocam bende bu kadar katı olmalarına sinir oluyorum keşke haksız denilen banları bi inceleseler direk yok diyip geçiyolar

Flexy_404

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Sefa
Mümkün değildir diye bişe yok daha önceleri haksız banlar atıldı ve kaldırıldı

ama haksız ban be hocam bende bu kadar katı olmalarına sinir oluyorum keşke haksız denilen banları bi inceleseler direk yok diyip geçiyolar
Ama senin arkadaşınınki açılma ihtimali aşırı düşük, kanıtlayamazsınız

Bilgisayarda hile programı olması ban yedirtmez ama çalışıyor olması yedirtir birde bazı programlar var hile koruyucuların sevmediği onlarda ban attırabiliyor

Top Bottom