Neler Yeni

Cs:go Nedensi̇z Vac Ban

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berkay Yılmaz
Kendinde gözüken skin uygulamaları skin changer hilesi ve ben yapımcı olsam en nefret ettiğim hile o olurdu yani haksız ban yememissiniz üzgünüm :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendinde gözüken skin uygulamaları skin changer hilesi ve ben yapımcı olsam en nefret ettiğim hile o olurdu yani haksız ban yememissiniz üzgünüm :(
reis virgül koymadım anlamadın heralde Rocket league oynayan oyuncuların %90 ı kullanrır bakkesmodu pro oyuncular dahil arabanın şeklini değiştiren eğitim şeysileri olan bi uygulama sadece rocket league için csgoyla alakası yok rl yi açıyon bakkesmodu açıyon oyuna giriyon steamle bi alakasıda yok aslında

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
Banlanmışsın uğraşma açılmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berkay Yılmaz
konu açıldıktan 310 gün sonra: valve hiçbi dönüş yapmadı, lan en azından bi vuruştanmı neyden ban yedim onu söyleyin bana yeter diye kafa atıcam gaben a

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
skin hilesi açmışsın ban sebebin o neyini merak ediyosun :)

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk
Genç arkadaşım benim, illegal hiç bir şey yapmadan kimse ban yemez. Dosyalardan bir .txt dosyasına bir harf ekle, bittin. Hile kullanmaktan ne anlıyorsunuz. Sonra gelip şöyle kanırtırım böyle kanırtırım. Kullanmayacaksın 3.parti uygulama bu kadar basit. Ne anlıyonuz skin hilesinden zaten..

Natsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Emrullah Baykan
Oyun dosyalarına müdahale olmadığı sürece kolay kolay alacağın bir ceza değil. CS ile alakalı veya değil, hile amacıyla çalıştırdığın 3. Parti programların tespitinde paketlenirsin hemen. Ağlayıp sızlayacağınıza her türlü 3. Taraf yazılımlardan uzak durun. Ona buna söverek de ban açamazsınız.

Top Bottom