Neler Yeni

Steam uzerinden alinan EA Play EA App uzerinde gozukmuyor

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,376
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Su an da EA playe sahibim, Steam'de ea play oyunlari gozukuyor fakat bu oyunlar EA App uzerinde gozukmuyor. Bundan dolayi hic bir oyuna erisim saglayamiyorum. Ne yapmam lazim? @Emmree hocam sizin bilginiz var mi bu konu hakkinda?

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Ea app değil de ea desktop yükleyip ilişkilendirmen gerekiyordu diye hatırlıyorum böyle bir sorun yaşayıp bırakmıştım ea playi steam'den almayı xbox alıp ordan aktarıyorum şuan

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,376
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ea app değil de ea desktop yükleyip ilişkilendirmen gerekiyordu diye hatırlıyorum böyle bir sorun yaşayıp bırakmıştım ea playi steam'den almayı xbox alıp ordan aktarıyorum şuan
Yukleyip deneyeyim hocam. O zaman 250TL bosa gitti demek. Bugun yasadigim kacinci talihsizlik bilemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nereden yukleyecegim linki var mi hocam?

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Yukleyip deneyeyim hocam. O zaman 250TL bosa gitti demek. Bugun yasadigim kacinci talihsizlik bilemiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nereden yukleyecegim linki var mi hocam?
https://www.ea.com/ea-app bu uygulama ama steam'e bağlanıyor windows üzerinden
1698587311015.png

steam diye yazıyor bunun yerine, bu uygulamayı indirince giriş yaptıktan sonra otomatik bağlanıyor olması lazım

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,376
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom