Neler Yeni

Steam VC CREDIST hatası (anlayan bir kişi lütfen baksın)

Gorkemslx

80+
Steamdan black squad diye bir oyun indirdim bilgisayarım minimum sistem gereksinimlerini karşılıyor, oyunu başlattığımda ise vs credits diye bişey indiriyor ve pc donuyor çökse hani gene iyi öyle donup kalıyor bilgisayarım laptop (konuyu yanlış yere açtıysam düzeltin lütfen)

Bora Dere

80+
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Bora Dere
Vcredist'tir o, Visual C Redistributable. Oyun için gerekli kütüphaneleri indirmeye çalışıyor demek ki. Hangi kütüphaneyi paylaştığı görülüyor mu hata ekranından? Görünmüyorsa rapor paylaşın.

Gorkemslx

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vcredist'tir o, Visual C Redistributable. Oyun için gerekli kütüphaneleri indirmeye çalışıyor demek ki. Hangi kütüphaneyi paylaştığı görülüyor mu hata ekranından? Görünmüyorsa rapor paylaşın.
ss alamıyorum direk bilgisayar gidiyor

Bora Dere

80+
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Bora Dere
Çok ilginç, sonuçta indirme yapıyorsun. Niye kapansın ki bilgisayar? Dediğim raporu paylaşın, eksik dosya orada görünüyorsa kütüphaneyi harici olarak indiririz. Yoksa internetli güvenli modu açıp bir de öyle indirmeyi deneyin. İkinci işe yarar mı emin değilim ama denemekten zarar gelmez.

Gorkemslx

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Micrasoft v Credit pack diyor 4 indirme yapıcak sözde, 8-9 kere çöktü pc bugünlük yani bana hazır indirme lazım kütüphanenin

Bora Dere

80+
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
321
İsim
Bora Dere
Orası öyle de kafamıza göre indiremeyiz ki. İndiririz de sallama yöntemiyle gideriz. Hangilerine ihtiyaç duyduğunu bilmem lazım.

Top Bottom