Neler Yeni

🔥İndirim Steamde Forza 5 standart edition 16$

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kutlu
Merhaba arkadaşlar bende forza 4 vardı sizce bu indirimli fiyata forza 5e geçmeye değer mi yoksa gereksiz mi

Palo DAYI

80+ Gold
4u oynamadım ama 5de 350-370 kusur saatım war hala oynatıyor sıkılmadan

Palo DAYI

80+ Gold
500 tl degermı bılemedım yuzde kac ındırımde bı sıte vardı en dusuk fıyatını gosteren ona gore bakılıp alınabır

İnFless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Yağız Çelik
Bence değmez 👎

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
500 TL degermı bılemedım yuzde kac ındırımde bı sıte vardı en dusuk fıyatını gosteren ona gore bakılıp alınabır
%50 indirimde daha düşeceğini sanmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

500 TL degermı bılemedım yuzde kac ındırımde bı sıte vardı en dusuk fıyatını gosteren ona gore bakılıp alınabır
Max %50 indirim görmüş hep

Palo DAYI

80+ Gold
%50 indirimde daha düşeceğini sanmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Max %50 indirim görmüş hep
ben ıkısınıde oynamadıgım ıcın forza 5 alınır dıyorum ama sende 4 var ben olsam baska bır sey ıcın harcardım

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,125
İsim
Kerem Çavuş
fiyat güzel steam dolara geçmeden önce de bu fiyata almıştım ama bi 200 saat oynamayacaksan değmez , oyun hedeflediğin arabaları aldığında sıkmaya başlıyor çıkıp gezesin bile gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kutlu
fiyat güzel steam dolara geçmeden önce de bu fiyata almıştım ama bi 200 saat oynamayacaksan değmez , oyun hedeflediğin arabaları aldığında sıkmaya başlıyor çıkıp gezesin bile gelmiyor
Hocam bilemedim gariba fh4 te kalayım normal Xbox kolu ile chill oynamayı seviyorum öyle 200 saat yapabileceğimi sanmıyorum iki oyun arasında aman aman bir fark yoksa almayayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Eren Çamok
Hocam bilemedim gariba fh4 te kalayım normal Xbox kolu ile chill oynamayı seviyorum öyle 200 saat yapabileceğimi sanmıyorum iki oyun arasında aman aman bir fark yoksa almayayım
Hocam ben şahsen harita olarak fh5 ten daha çok memnunum fh4 te harita pek tatmin etmiyor açıkçası. Grafik açısından aralarında dağlar kadar fark yok ama araba çeşitliliği daha fazla. Dersen ki ben istediğim araçları aldıktan sonra oyun beni sıkar bende şahsen sıkılmıştım ama her ay gelen yeni araçları playlistlerden almak eğlenceli olabiliyor ben şahsen o yüzden oynuyorum. Önerir miyim fh4 beni pek tatmin etmediğinden dolayı öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Kutlu
Hocam ben şahsen harita olarak fh5 ten daha çok memnunum fh4 te harita pek tatmin etmiyor açıkçası. Grafik açısından aralarında dağlar kadar fark yok ama araba çeşitliliği daha fazla. Dersen ki ben istediğim araçları aldıktan sonra oyun beni sıkar bende şahsen sıkılmıştım ama her ay gelen yeni araçları playlistlerden almak eğlenceli olabiliyor ben şahsen o yüzden oynuyorum. Önerir miyim fh4 beni pek tatmin etmediğinden dolayı öneririm.
Hocam online kısmı da var o sebeple fh5 online daha yoğun diye de duydum haritası arbaası daha fazlaysa tek problem paradı sizce hakediyor mu parasını?

Top Bottom