Neler Yeni

🔥İndirim Steam'den PES 2021 Alınır mı?

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
Steam üzerinde iseniz PS4 kolu için özel bir program gerekiyor. PC'de çalıştırabilmek için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Walpaper Engine i iade ettim 10 TL kod gelicek 10 TL de paparada var eklerim biraz pes alırım :)

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Konuyu iyi ki görmüşüm, hiç bakmıyordum indirimlere. Aldım ve indiriyorum. Teşekkürler. :D

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Eeee Kimin konusu.:D
Hocam dün abimle FIFA20 oynuyoruz, abim de tam PES sevdalısı. FIFA'ya bir türlü ısınamadı. Oyun oynarken de konuşuyorduk PES2021 alsak mı diye. Dedim ki pahalı ya o fiyatı haketmiyor, bir de iyi değil diyorlar. Tamam falan dedik, o anda aklıma girdi ama hiç açıp da bakmadım Steam'e indirime falan girmiş mi diye. Sizin konuyu görmem çok iyi oldu. İndiriyorum şimdi 15GB indi 10GB kaldı. Sürpriz yapacağım sayende. :D

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Hocam dün abimle FIFA20 oynuyoruz, abim de tam PES sevdalısı. FIFA'ya bir türlü ısınamadı. Oyun oynarken de konuşuyorduk PES2021 alsak mı diye. Dedim ki pahalı ya o fiyatı haketmiyor, bir de iyi değil diyorlar. Tamam falan dedik, o anda aklıma girdi ama hiç açıp da bakmadım Steam'e indirime falan girmiş mi diye. Sizin konuyu görmem çok iyi oldu. İndiriyorum şimdi 15GB indi 10GB kaldı. Sürpriz yapacağım sayende. :D
Çok mutlu oldum şuanda.:D
Abinize selamlar.:D

Top Bottom