Neler Yeni

Pes 2021 Steam'de yok

YazılımKafa

80+ Silver
işte her iki tarafında ilgisini çekmeye çalışıyorlar ama işte daha çok linç yiyorlar. Zaten normal futbolda karma takım diye bişey var mı ben hiç görmedim. Adaletsiz olurdu olsaydı
Adaletsiz zaten. İkiside 90 fizik bi kadınla erkeğin fiziği aynı mı? Kadına kadın olduğu için ona göre veriyorlar. Erkekle aynı takımda olması saçmalık

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
Adaletsiz zaten. İkiside 90 fizik bi kadınla erkeğin fiziği aynı mı? Kadına kadın olduğu için ona göre veriyorlar. Erkekle aynı takımda olması saçmalık
aynen bence de normal futbolda hiçbir başarı yakalayamamış bir kadın futbolcuyu cr7 ronaldodan üstün bir özellikle sunmuşlar çok saçma

YazılımKafa

80+ Silver
aynen bence de normal futbolda hiçbir başarı yakalayamamış bir kadın futbolcuyu cr7 ronaldodan üstün bir özellikle sunmuşlar çok saçma
Onlarla oynayalım diye dayatıyorlar. Her zamanki ea. Nerde gereksiz iş var yaparlar.

KSF Eren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Abdullah Eren Altunışık
Instagram
ksferen
Discord
KSF Eren#5807
ya o kadarda kötü değil gelmeleri ama paket şanslarını mahvettiler karılar yüzünden adam akıllı bir şey çıkmıyor paketlerden bu durum çok sinir bozucu...
reisim kadın düşmanı falan değilim kadınlar futbol oynayamazda demiyorum ama işte erkeklerle beraber oynayamaz çünkü eşit olmaz ayrı olarak bir oyun yapsalar dicem bu seferde kimse oynamicak. Ama şu şekilde karma yapmasalardıda yine oyunun içinde kadın takımları olsaydı olabilirdi o şekil bence

Daystar51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Özgür
o silinmiş sürümleri indirmenin bir yolu var azcık araştırırsan bulabilirsin.Ben youtubede görmüştüm

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Batuhan KELEKÇİ
Kaldırmışlardır muhtemelen. Neden 2021
Ya 21'den sonraki oyunlarında kariyer falan gibi seçenekler yok ya o yüzden 21 istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha önce kütüphanene eklemiş olman gerekiyordu artık erişim sağlayamassın bende var
Kütüphanede ki oyunu hediye etme gibi bir seçenek yok dimi Steam'de 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

o silinmiş sürümleri indirmenin bir yolu var azcık araştırırsan bulabilirsin.Ben youtubede görmüştüm
Evet onu bende duymuştum ama bulamayınca ümidi kestim

Top Bottom