Neler Yeni

Steel series artics 5 alınır mı ?

Baranz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
BayGM
Steel series artics 5 almayı düşünüyorum acaba hali hazırda kullanmış biri varsa beni artı ve eksi yönleriyle aydınlatabilir mi ? ( Beyaz almayı düşünüyorum sararma yapar mı ?)

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Ege Akgün
Instagram
coguzamanege
Steam
ihateall
Discord
coguzamanege#6736
Steel series artics 5 almayı düşünüyorum acaba hali hazırda kullanmış biri varsa beni artı ve eksi yönleriyle aydınlatabilir mi ? ( Beyaz almayı düşünüyorum sararma yapar mı ?)
Ben de bakıyordum. Kankam vallahi ben denedim rahat bi kulaklık ancak ses seviyesi beni aşırı tatmin etmedi. Çok temiz ses veriyor.

121709

80+ Silver
Güzel bir kulaklık, fiyatı da iyi. Ama beyaz önermem hoş durmuyor.

Baranz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
BayGM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam siyah stok yok amazonda , bulursanız link atabilir misiniz ?

Baranz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
BayGM
Bide yeni farkettim 2018 modelmiş amazonda 2019 model tavsiye ediliyor.

DoarBM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Berk
Yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum. sadece 1 kere kulaklık pedlerini değiştirdim. Onun dışında kablosu biraz aşındı ama taş gibi kullanmaya devam ediyorum. Genel özelliklerini kendi yorumum ile anlatıyım.

-Başta RGB'si çok hoş geliyordu ama göremediğin için ekstra bir şeyi olmuyor. Yaklaşık 3 yıldır kullanmıyorum RGB'leri.
-Kablosu ve padlerini piyasadan bulman çok zor ben alırken pedleri yedekli almıştım. Şu an bulunur mu bilmiyorum.
-Her zaman USB ile kullandım ama 3.5mm kablosuda var telefon ilede kullanabiliyorsun. Ses kalitesi 8/10 Mikrofon kalitesi 9/10.
-Steelseries Engine üzerinden herşeyi ayarlanıyor gayet güzel bir şekilde çalışıyor.
-Ekstra bir tekerleği var game chat ses düzeylerini dengeliyor inanılmaz kullanışlı bir araç.
Gelelim can alıcı noktaya fiyatı o zamanın faturasını hala saklarım 399tl yedek pedini 50tlden toplam 449tlden satın almıştım. O dönem için üst düzey bir kulaklıktı.

Genel olarak öneriyorum hala kullanmaya devam ediyorum. Yakın zamanda wireless kulaklığa geçeceğim için kuzenim sabırsızlıkla almayı bekliyor. :)

Baranz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
BayGM
Hocam hangi renk kullanıyorsunuz? ( Beyaz kullanıyorsanız sararma yaptı mı ?)

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
600
İsim
Anonim Ankh
Fiyatı ne kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mert Yılmaz
Yaklaşık 7-8 yıldır HyperX Cloud II kullanıyorum. Başka kulaklık tanımam.

Top Bottom